Pierwszy etap Sol Marina całkowicie sprzedany

Dekpol Deweloper zakończył sprzedaż I etapu kompleksu Sol Marina. Nabywców znalazły wszystkie 77 luksusowe apartamenty oferowane w trzynastu kameralnych budynkach.

Autor: Housemarket.pl 21 października 2021 08:26

  • Obecnie w sprzedaży dostępne są lokale budowane w ramach II etapu inwestycji.
  • Sol Marina to unikalny projekt w skali całego kraju z własną mariną jachtową, położony na gdańskim wybrzeżu.

 Dekpol Deweloper sprzedał wszystkie z 77 apartamentów oferowanych w ramach I etapu luksusowego kompleksu Sol Marina. Klienci mogli wybierać spośród lokali 2-, 3- oraz 4-pokojowych o powierzchni od 41 do 89 mkw. Nabywcy mieli dodatkowo możliwość zakupu miejsca na prywatny jacht w marinie.

Budowa kompleksu wystartowała w 2019 roku. Zgodnie z planem realizacja I etapu została ukończona w II kwartale bieżącego roku. W ramach tej fazy inwestycji powstało trzynaście kameralnych budynków oraz marina jachtowa. Sol Marina nadała nabrzeżu Martwej Wisły wyjątkowy i nowoczesny wygląd.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 - Sol Marina jest luksusowym kompleksem skrojonym pod rosnące oczekiwania klientów. Wyjątkowa lokalizacja, własna marina jachtowa oraz wysoki standard wykończenia stanowią unikalne połączenie niespotykane nigdzie indziej na polskim rynku nieruchomościowym. Dlatego nasza oferta cieszy się dużym powodzeniem. Apartamenty są doskonałą propozycją dla osób chcących przeprowadzić się do atrakcyjnego pod względem turystycznym miejsca lub stać się właścicielem coraz bardziej popularnego tzw. second home. Nasza oferta cieszy się również dużym zainteresowaniem osób lokujących kapitał w nieruchomości pod wynajem. Aktualnie w ofercie mamy apartamenty i lokale inwestycyjne powstające w ramach kolejnych etapów – podkreślił Sebastian Barandziak, prezes Dekpol Deweloper.

W ramach II etapu oferowanych jest 127 apartamentów o powierzchni od 26 do 86 mkw. Całość inwestycji zostanie zrealizowana w trzech etapach, w ramach których powstanie łącznie kilkaset apartamentów. Projekt architektoniczny został opracowany przy współpracy z biurami LSA oraz K&M Design i BO Projekty oraz z Pauliną Czurak ze Studia IDEOGRAF, która odpowiada za projekt wnętrz.

Sol Marina jest zlokalizowana zaledwie 500 metrów od Wyspy Sobieszewskiej, tuż nad brzegiem ujścia Martwej Wisły do Bałtyku. Znajdują się tu aż dwa rezerwaty – Ptasi Raj i Mewia Łacha. Cały kompleks jest doskonale skomunikowany z najważniejszymi kierunkami turystycznymi. Inwestycja jest oddalona zaledwie o 14 kilometrów od centrum Gdańska.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest Dekpol Budownictwo.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych