Planetbud Development rusza z Aleją Wiśniową

Rusza przedsprzedaż nowego projektu mieszkaniowego Planetbud Development. W podpoznańskim Zalasewie powstanie Aleja Wiśniowa składająca się z 30 dwulokalowych domów.

Autor: HouseMarket.pl 04 sierpnia 2016 12:05

Przewidywany termin oddania inwestycji do użytku to pierwszy kwartał 2018 roku.

Projekt o nazwie Aleja Wiśniowa powstanie przy ulicy Rivoliego. Inwestycja składać się będzie z 30 domów, gdzie każdy z nich to dwa lokale mieszkalne. Przyszłym mieszkańcom Planetbud Development proponuje trzy powierzchnie 75, 84 i 103,6 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Do każdego z domów przypisany będzie skrajny ogród o powierzchni od 69 do aż 512 mkw, a także dwa miejsca postojowe. Deweloper zapewni również elementy małej architektury. Powstaną drogi wewnętrzne, chodniki oraz zostaną wykonane nasadzenia drzew Wiśni Japońskiej.

Zalasewo to miejscowość granicząca ze Swarzędzem, którą od Poznania dzieli jedynie półtora kilometra. Dojazd zapewnia komunikacja publiczna zarówno z Poznania i Swarzędza. Zalasewo to także dobra infrastruktura. W pobliżu mieści się żłobek, przedszkole, tuż obok nowa szkoła podstawowa a także punkty handlowo – usługowe. Dużą zaletą są także graniczące z inwestycją tereny zielone i rekreacyjne.

Aleja Wiśniowa to kolejna inwestycja Planetbud Development na terenie gminy Swarzędz. Kolejna, ale nie ostatnia. Już niedługo deweloper wprowadzi do sprzedaży projekt o nazwie Aleja Bukowa. Przy ulicy Kórnickiej powstanie 37 domów w zabudowie szeregowej. Powierzchnia oferowanych tam domów wynosi 75 i 83,6 mkw.

Warto nadmienić, że sukcesem sprzedażowym zakończyła się realizacja Osiedla Wiosenne I i będącego jeszcze w budowie Osiedla Wiosenne II. Ponadto, w centrum Swarzędza, przy ulicy Cieszkowskiego deweloper prowadzi budowę Osiedla Liliowego, a z kolei w Środzie Wielkopolskiej, przy ulicy Akacjowej powstaje Osiedle Tulipanowe.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych