Po raz ostatni Stacja Kazimierz. Ruszyła sprzedaż mieszkań na WoliHousemarket.pl - 02 lutego 2021 11:35


Polnord S.A. – wspólnie z partnerem, firmą Waryński S.A. Grupa Holdingowa – uruchamia przedsprzedaż mieszkań w ramach ostatniego, V etapu osiedla Stacja Kazimierz. Oferta obejmuje 96 lokali o powierzchniach od 39 do 113 m.kw. Projekt powstanie na warszawskiej Woli. Prace budowlane rozpoczęły się w grudniu. Generalnym wykonawcą projektu jest firma Kalter.

Stacja Kazimierz to nowoczesne osiedle usytuowane na warszawskiej Woli – niezwykle intensywnie rozwijającej się i szeroko rewitalizowanej dzielnicy stolicy. V etap projektu obejmuje 96 lokali mieszkalnych i 4 lokale usługowe, które powstaną w dwóch kameralnych budynkach. Większość z nich stanowią najpopularniejsze obecnie mieszkania 2 i 3-pokojowe o metrażach od 39 do 65 mkw . Dostępnych jest też kilkanaście mieszkań 4 i 5-pokojowych o powierzchni od 97 do 113 mkw.

Ogromnym atutem osiedla jest jego lokalizacja. Osiedle Stacja Kazimierz V oddalone jest o 6 minut jazdy samochodem od trzech stacji II linii metra (Płocka, Młynów, Księcia Janusza) oraz kilka kilometrów od Ronda Daszyńskiego, do którego dojazd komunikacją miejską zajmie ok. 15 minut. Jednocześnie znajduje się w  spokojnym i zielonym sąsiedztwie – niedaleko parków Szymańskiego, Sowińskiego i Powstańców Warszawy. Zieleń została starannie wpleciona także w projekt osiedla. Zadbana roślinność, place wypoczynkowe i elementy małej architektury zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Stacja Kazimierz

Wszystkie lokale mogą pochwalić się regularnymi układami i dobrym nasłonecznieniem. Atut ten został maksymalnie wykorzystany – wszystkie mieszkania posiadają ogródki, balkony lub loggie; nawet kompaktowe lokale oferują widne, wygodne aneksy kuchenne. Komfort mieszkańców podwyższają dodatkowo kameralne położenie mieszkań (maksymalnie 4 lokale na piętro w danej klatce), a także system Master Key, monitoring, videdomofony oraz garaż podziemny i rowerownie na parterze.

Osiedle zostało zaprojektowane i wykonane przy użyciu trwałych i eleganckich materiałów. Elewację budynku zdobi estetyczna płyta laminowana w naturalnych kolorach drewna oraz kamień na parterze; okna posiadają drewniane ramy, zaś balkony – szklane balustrady. Przemyślany rozkład i cieszący oko design sprawiają, że Stacja Kazimierz jest świetnym wyborem w poszukiwaniu kameralnego i komfortowego mieszkania w dobrym stylu.

Kompleks mieszkaniowy usytuowany jest blisko ścisłego centrum miasta, m.in. niedaleko Dworca Zachodniego, co zapewnia mieszkańcom nie tylko świetne dojazdy, ale także możliwość korzystania z bogatej oferty kulturowo-edukacyjnej oraz handlowo-usługowej. Nieopodal samego osiedla znajdują się także liczne szkoły, przedszkola, uczelnie wyższe oraz centra handlowe.