Pod Puszczą Kampinoską powstaje Zielonki Residence. Połowa mieszkań już sprzedanahousemarket.pl - 18 czerwca 2020 15:11


Stołeczny deweloper Kreator Dom Invest sprzedał blisko osiemdziesiąt ze 162 lokali zaprojektowanych w ramach inwestycji Zielonki Residence w Zielonkach-Parceli w gminie Stare Babice. To kameralne osiedle usytuowane w powiecie warszawskim zachodnim, na samym skraju Puszczy Kampinoskiej. Inwestycja będzie gotowa w przyszłym roku.


W ramach inwestycji powstaną mieszkania dwu-, trzy-, oraz cztero-pokojowe, o metrażu wynoszącym od 39 do 120 mkw. W sprzedaży są także mieszkania jednopokojowe o powierzchni od 25 do 79 mkw. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. 

Inwestycja położona u zbiegu ulic Białej Góry i Warszawskiej zlokalizowana jest przy samej Puszczy Kampinoskiej.  Zielonki Residence wykorzystuje naturalne surowce na elewacji i w częściach wspólnych, elementy małej architektury. Za projekt odpowiedzialna jest pracownia architektoniczna Beczak & Beczak.

 - Mansardowe dachy nadają inwestycji rodzinny, ale i nowoczesny charakter. Realizując projekt staraliśmy się zwracać uwagę na to, by lokale spełniały wymagania klientów i wpisywały się w aktualne trendy towarzyszące zakupowi mieszkania. Stąd m.in. wysokie mieszkania na ostatnich piętrach, duże tarasy i balkony, ogródki, liczne przeszklenia, a także plac zabaw dla dzieci – mówi Klaudia Siarkiewicz, prezes Kreator Dom Invest.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Ukończenie inwestycji Zielonki Residence z terminem oddania do użytkowania planowane jest na III kwartał 2021 roku.