Polanki Park. Apartamenty w strefie ochronnej uzdrowiska Kołobrzeg

Na budowie kołobrzeskiego kompleksu Polanki Park przystąpiono do wykonywania elewacji na etapach C i D. Wstawiono wszystkie okna w segmencie C. Przystąpiono do realizacji niecki basenu wewnętrznego.

Autor: HouseMarket.pl 09 lutego 2017 10:24

Inwestycja Polanki Park położona jest w strefie ochronnej uzdrowiska Kołobrzeg z dala od zgiełku śródmieścia, jedynie 350 m od szerokiej, niezatłoczonej plaży. Nieruchomość przylega do obszarów leśnych i Parku Nadmorskiego, który oprócz walorów estetycznych spełnia ważne funkcje przyrodnicze i łagodzi wiatry wiejące od strony morza.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się ścieżki spacerowe i rowerowe. Apartamenty Polanki Park są położone bezpośrednio przy odcinku Grzybowo – Kołobrzeg międzynarodowej trasy rowerowej R10.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W skład inwestycji wchodzi całoroczny kompleks basenowy, w tym basen o wymiarach 6x17 m, brodzik dla dzieci, jacuzzi, sauna oraz sala fitness. Dodatkowo odkryty sezonowy brodzik o powierzchni 36 mkw. W obu strefach kąpielowych przewidziano tereny wypoczynkowe z leżakami i stoliczkami.

Część całoroczna wyposażona jest w okna harmonijkowe, które umożliwiają bezpośrednie wyjście na taras zewnętrzny. Do dyspozycji mieszkańców będzie czynna cały rok restauracja. Do aktywnego spędzania czasu przez najmłodszych zaplanowano dwa place zabaw i krytą bawialnię.

W ofercie mieszkań pod klucz deweloper daje możliwość wyboru wielu elementów wnętrza. Apartament nad morzem to bardzo atrakcyjna i bezpieczna lokata kapitału. Inwestycja w opcji wynajmu może przynieść roczną stopę zwrotu wyższą, niż przy tradycyjnych lokatach bankowych. Dodatkową korzyścią przy zakupie apartamentu w takim wariancie jest możliwość odliczenia podatku VAT od ceny nieruchomości.

Lokal w kurorcie jest zatem nie tylko sposobem na spędzenie urlopu, lecz także bezpiecznym sposobem na uzyskanie dodatkowych, bezobsługowych przychodów. Dlatego deweloper rekomenduje przyszłym właścicielom współpracę ze sprawdzonym partnerem firmą BalticON, która świadczy kompleksową usługę zarządzania apartamentami.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych