Pole Mokotowskie na finiszu budowy

Prace wykończeniowe w budynkach przy Batorego 16 i 18 dobiegają końca. Podobnie jak końca dobiega sprzedaż oferowanych w nim lokali. W budynkach znajduje się łącznie 180 mieszkań.

Autor: housemarket.pl 24 września 2021 16:25

Ostatnie prace wykończeniowe w budynkach Pole Mokotowskie wchodzą w ostatnią fazę. Końca dobiega także sprzedaż mieszkań.  W trzykondygnacyjnych budynkach znajduje się łącznie 180 lokali o powierzchniach od 15 do 75 metrów, a w ofercie handlowej Magmillon dostępne są jeszcze lokale o powierzchniach 15 i 30 metrów kwadratowych na niskim parterze.

Na życzenie lokale mogą być wykończone “pod klucz”.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Pozostałe w ofercie dewelopera lokale dostępne są w cenie od 199 tys. zł.

- Program, który realizujemy od kilku lat, „Nowe życie dla budynków”, zakłada odpowiedzialność w wykorzystywaniu zasobów przestrzeni miejskiej i przywracania doskonale zlokalizowanych, ale zaniedbanych, zniszczonych budynków, na powrót do tkanki miejskiej. Nowy wygląd budynków to nowe możliwości dla rejonu, w którym powstają i potencjał wart wykorzystania - mówi Kuba Karliński, założyciel Magmillon.

Polskie ptaki na Pole-Mokotowskie.pl

Projekt Pole-Mokotowskie.pl obejmuje nie tylko zachowanie istniejących budynków, ale także osiedlonych w tym obszarze miasta gatunków ptaków. W budynkach Batorego 16 i 18 zamieszkały jerzyki. Aby je zachować i stworzyć im bezpieczne środowisko życia, deweloper, nawiązał współpracę z fundacją ornitologiczną, z którą wspólnie umieszczamy na budynkach budki lęgowe.

- Jerzyki są bardzo konserwatywne jeśli chodzi o miejsce lęgowe. Gnieżdżą się przez wiele lat w tych samych miejscach i trudno przyzwyczajają się do nowych lokalizacji. Cieszymy się, że dzięki nam nie będą musiały się przenosić - mówi Kuba Karliński. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych