Polnord ruszy z kolejnym etapem Brzozowego Zakątka

Polnord rozpoczął sprzedaż trzeciego budynku w ramach najnowszego osiedla Polnord w Wilanowie – Brzozowego Zakątka. W nowym etapie inwestycji znajdzie się 99 mieszkań. Jego realizacja zakończy się w drugim kwartale 2018 r.

Autor: HouseMarket.pl 28 września 2016 09:37

Oferta obejmuje lokale od jednopokojowych do czteropokojowych o powierzchniach od 32 mkw. do 95 mkw. Podobnie jak w poprzednich etapach, do mieszkań przynależeć będą balkony, a do tych na parterze przydomowe ogródki. W podziemnej hali garażowej znajdą się 74 podwójne, rodzinne miejsca parkingowe. Deweloper przewidział także komórki lokatorskie i boksy. Dla najmłodszych przygotowane zostaną strefy rekreacyjno-wypoczynkowe z placami zabaw.

– Idea, jaka przyświeca osiedlu Brzozowy Zakątek to spójne połączenie przestrzeni mieszkalnej z otaczającą przyrodą, która dominuje zachodnią część Miasteczka Wilanów. Swoją ofertę Polnord dedykuje przede wszystkim rodzinom, poszukującym zarówno kameralnej atmosfery i bezpieczeństwa, jak i dostępu do miejskiej infrastruktury – mówi Dariusz Krawczyk, prezes zarządu Polnord. – Rozpoczęcie prac przy budowie budynku A3 Brzozowego Zakątka zaplanowano na koniec października. Równocześnie przygotowujemy do realizacji kolejne projekty – dodaje.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ramach Brzozowego Zakątka powstają obecnie dwa czteropiętrowe budynki, w których docelowo zamieszka 249 rodzin. Budowa budynku A3 ruszy w czwartym kwartale 2016 r. W planach Polnordu jest także realizacja budynku nr 4. Osiedle charakteryzować będzie prosta forma i modernistyczna architektura. Jego nazwa nawiązuje do malowniczego brzozowego zagajnika, który ozdobi pełen traw, krzewów i kwiatów dziedziniec, wpisując się w atmosferę sąsiadującego rezerwatu przyrody Skarpa Ursynowska.

Powstałe z inicjatywy Polnordu Miasteczko Wilanów w unikalny sposób łączy funkcje mieszkalne, handlowo-usługowe i biurowe. Lokalizacja osiedla Brzozowy Zakątek w zachodniej jego części zapewni mieszkańcom zarazem dobry dostęp do terenów rekreacyjnych, jak również do infrastruktury.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych