Polnord sprzedał ponad 80 proc. mieszkań w podwarszawskiej inwestycji

Polnord przekroczył 80 proc. sprzedaży mieszkań w pierwszym etapie osiedla Neptun II w podwarszawskich Ząbkach. Ze 150 oferowanych lokali do nabycia pozostało tylko 29 mieszkań w atrakcyjnych cenach, rozpoczynających się już od 4,75 tys. zł za mkw.

Autor: HouseMarket.pl 20 czerwca 2017 09:34

Inwestycja Neptun II zakłada budowę łącznie 215 mieszkań. W ofercie Polnordu znajdują się lokale o rozmaitych rozkładach i powierzchniach od 29 do 99 mkw. Gotowe lokale można będzie odebrać już w III kwartale br. Mieszkania wyróżnia wysoki standard wykończenia: trzyszybowe okna, wideo domofony, obszerne ogródki, słoneczne balkony i tarasy.

- Na rynku mieszkaniowym zauważamy coraz większe zainteresowanie lokalami położonymi w okolicach Warszawy. Klienci zwracają uwagę na dwa aspekty: cenę i czas dojazdu do pracy. Sprzedaż mieszkań na poziomie 80 proc. w pierwszym etapie inwestycji Neptun II potwierdza, że osiedle spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów – mówi Wioletta Kleniewska, dyrektor sprzedaży i marketingu w Polnordzie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle Neptun II powstaje przy ulicy Powstańców w Ząbkach pod Warszawą w otoczeniu zieleni i bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Atutem mieszkania w podwarszawskiej inwestycji są niższe niż w stolicy ceny za metr kwadratowy lokalu i zdecydowanie spokojniejsza okolica. Osiedle Neptun II zapewnia przyszłym mieszkańcom łatwy i szybki dojazd do stolicy zarówno własnym samochodem, jak i komunikacją miejską, w tym kolejką SKM. Osiedle położone jest zaledwie 15 km od centrum Warszawy, kilka minut drogi spacerem do przedszkola, szkoły, przychodni czy basenu i ok. 10 minut drogi samochodem do centrów handlowych M1, Targówek i Promenada.

Najważniejsze rynki w Polsce – aglomeracje warszawska i trójmiejska są kluczowe dla realizacji przyjętej w ubiegłym roku strategii spółki.

- Koncentrujemy się na najważniejszych rynkach, na których praktycznie co miesiąc uruchamiamy nową inwestycję. W I kwartale tego roku Spółka zanotowała historyczny rekord sprzedaży mieszkań. Przykład osiedla Neptun II pokazuje, że popyt na naszą ofertę wciąż rośnie i ustanawianie kolejnych kwartalnych rekordów nie powinno być zaskoczeniem – mówi Dariusz Krawczyk, prezes zarządu Polnord SA.

W pierwszym kwartale tego roku Spółka sprzedała 336 lokali, co stanowiło 21-procentowy wzrost sprzedaży r/r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych