Polnord sprzedał ponad 85 proc. mieszkań w IV etapie osiedla 2 Potoki

Już ponad 85 proc. z 96 mieszkań wybudowanych przez Polnord w IV etapie gdańskiego osiedla 2 Potoki znalazło właścicieli. Trzy czterokondygnacyjne budynki, które uzyskały już pozwolenie na użytkowanie, wieńczą realizację całego osiedla.

Autor: Housemarket.pl 24 listopada 2016 12:40

Do nabycia są jeszcze ostatnie z najbardziej poszukiwanych na rynku lokali dwu- i trzypokojowych o powierzchni około 50 m kw., a także rodzinne, czteropokojowe, do 62 m kw. Zaprojektowane z myślą o jak największej funkcjonalności, posiadają ustawne pomieszczenia na planach prostokąta i kwadratu, a także słoneczne balkony.

– Dzisiejszy poziom sprzedaży IV etapu osiedla, które wprowadziliśmy do oferty zaledwie rok temu, jest dla nas potwierdzeniem, że gdański projekt 2 Potoki jak i marka Polnord niezmiennie cieszą się zaufaniem klientów. Ten projekt co prawda dobiega już końca, ale w jego miejsce będziemy sukcesywnie wprowadzać nowe propozycje dla naszych trójmiejskich klientów. Pierwsza z nich, osiedle Chabrowe Wzgórze już znajduje się w naszej ofercie, a gotowe mieszkania będą do odbioru już w II połowie 2017 roku – mówi Dariusz Krawczyk, prezes zarządu Polnord S.A.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Położone zaledwie 4 km od centrum Gdańska osiedle 2 Potoki łączy bliskość aglomeracji miejskiej ze spokojem otaczającej natury za sprawą usytuowania wśród wzgórz i licznych terenów rekreacyjnych. Kameralna zabudowa i duże odległości pomiędzy budynkami zapewniają mieszkańcom prywatność. Inwestycja zapewnia również mieszkańcom dostęp do placów zabaw oraz parkingi z miejscami przypisanymi do mieszkań. Osiedle cieszy się popularnością zarówno wśród singli, szukających spokoju i odpoczynku od miejskiego zgiełku, jak i rodzin, dla których priorytetem jest bezpieczeństwo i komfort.

Sprawny dojazd do wszystkich punktów Trójmiasta zapewnia bliskość dwóch obwodnic oraz trasy Armii Krajowej, a także komunikacji miejskiej – spacer do przystanku autobusowego zajmuje zaledwie minutę.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych