Polnord wprowadza nowe mieszkania w Stacji Kazimierz

Polnord uruchomił sprzedaż 80 mieszkań w budynku 3 inwestycji Stacja Kazimierz na warszawskiej Woli. Lokale są w trakcie budowy, która zakończy się w sierpniu 2018 r. Cena za mkw. zaczyna się od 7100 zł.

Autor: HouseMarket.pl 10 maja 2017 09:17

Inwestycja znajduje się przy ul. Jana Kazimierza w bliskim sąsiedztwie parków Szymańskiego i Sowińskiego, Dworca Zachodniego oraz znaczących instytucji kultury, m.in. Stacji Muzeum, niegdyś kolejowej stacji w Warszawie.

– Wprowadziliśmy do sprzedaży 80 mieszkań w ramach realizowanej wspólnie z grupą Waryński inwestycji Stacja Kazimierz. Aktualnie średnio raz w miesiącu rozpoczynamy nowy projekt mieszkaniowy, co wpisuje się w naszą strategię jak najszybszej zabudowy posiadanego banku ziemi. Do końca tego roku planujemy wprowadzić do oferty łącznie ok.1450 lokali i osiągnąć sprzedaż na poziomie ok. 1250 mieszkań – mówi Dariusz Krawczyk, prezes zarządu Polnordu.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Mieszkania w inwestycji Stacja Kazimierz dostępne są w metrażach od 29 mkw. do 104 mkw. Wyjątkowym udogodnieniem dla mieszkańców będzie m.in. kameralne położenie mieszkań – od dwóch do maksymalnie czterech lokali na jednym piętrze, a także dziedziniec z oświetlonym deptakiem i wiśniowymi drzewami, zaprojektowane na ponad 4,6-hektarowym terenie

Na osiedlu znajdzie się również strefa na wolnym powietrzu z bezpiecznym placem zabaw. Inwestycję wyróżniać będzie nowoczesna elewacja wykonana z kompozycji wysokiej jakości materiałów: naturalnego kamienia, drewnopodobnych okładzin i szkła. Niekonwencjonalną propozycją będzie oszklenie nie tylko balkonów, ale także ogrodzeń ogródków.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych