Połowa apartamentów Noble Residence już ma właściciela. Czym kusi inwestycja?

– Połowa apartamentów Noble Residence znalazła już swoich właścicieli – mówi Maciej Dymek, przedstawiciel Biura Sprzedaży inwestycji. Realizowana w Krakowie przez UBM Development w Krakowie to flagowy projekt w portfolio dewelopera.

Autor: housemarket.pl 19 lutego 2022 16:33

Noble Residence to najnowszy projekt realizowany przez UBM Development w Krakowie.

Choć deweloper może poszczycić się niemal 150-letnią tradycją, a w jego portfolio znajdziemy obiekty mieszkalne, hotelowe i biurowe między innymi w Austrii, Niemczech, Czechach, oraz w Warszawie i Gdańsku, to właśnie stylowy apartamentowiec w sercu Starego Miasta ma wszelkie predyspozycje do tego, by stać się najjaśniejszą gwiazdą w mieszkaniowym portfolio austriackiej spółki.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Koncepcja inwestycji powstała wskutek połączenia dwóch dominujących w projektach UBM Development nurtów: idei zrównoważonego rozwoju i troski o środowisko, oraz dbałości o najwyższy standard i jakość wykonania. Noble Residence w harmonijny sposób łączy modernistyczny minimalizm z nowoczesnością.

Na sześciu piętrach ulokowano 80 apartamentów, o powierzchniach od 25 do 190 mkw. - Warto zwrócić uwagę na powierzchnię ogrodu, która stanowi niewątpliwy wyróżnik inwestycji wplecionej w zabudowania krakowskich kamienic.

Zajmując aż 1127 mkw., stanowi nieprzebrane źródło inspiracji do podejmowania aktywności na świeżym powietrzu – mówi Maciej Dymek, przedstawiciel Biura Sprzedaży inwestycji. Do dyspozycji mieszkańców oddana zostanie również strefa fitness, sala relaksu z jacuzzi, sauna oraz przestrzeń klubowa.

Bliskie sąsiedztwo Rynku Głównego i najpopularniejszych krakowskich miejsc spotkań, takich jak Wzgórze Wawelskie czy Bulwary nad Wisłą sprzyjają również korzystaniu z rowerów miejskich i hulajnóg elektrycznych, dostępnych na terenie i do wyłącznego użytku mieszkańców Noble Residence.

Wartość dodaną stanowią elementy systemu smart home: dla przykładu, dzięki aplikacji mobilnej otwierać będzie można bramę garażową, obsługiwać videodomofon, a także możliwa będzie rezerwacja części wspólnych.

Dogodna lokalizacja, szereg udogodnień, całodobowa ochrona oraz oryginalny projekt i bryła budynku przyciągają w szczególności tych, którzy doceniają wysoki poziom życia, kameralność, a jednocześnie pragną pozostać w centrum wydarzeń.

– Połowa apartamentów znalazła już swoich właścicieli. Noble Residence stanowi kwintesencję smaku życia w najbardziej artystycznym mieście Polski, zatem nie dziwi nas tak duże zainteresowanie ofertą, również wśród osób znanych z pierwszych stron gazet – pointuje Maciej Dymek, przedstawiciel Biura Sprzedaży inwestycji.

Prace budowalne posuwają się zgodnie z planem. Ich obecny stan zaawansowania pozwala przewidywać, że budowa Noble Residence ukończy się zgodnie z zakładanym harmonogramem, to jest w I kwartale 2023 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych