Pomarańczarnia ma już jedną elewację

Budowana przez warszawskiego dewelopera Gemma Inwestycje ośmiopiętrowa Pomarańczarnia ma już gotową jedną elewację. Apartamentowiec powstaje na warszawskiej Woli, przy ul. Wawrzyszewskiej 11.

Autor: HouseMarket.pl 16 sierpnia 2016 09:57

Budynek pomieści 30 jednopoziomowych i dwupoziomowych apartamentów oraz lokal usługowy o powierzchni 336,18 mkw. z możliwością podziału na mniejsze. Mieszkania mają powierzchnię od 35,12 do 97,89 mkw. i wysokość 269 cm.

W budynku znajdą się lokale od jednopokojowych do czteropokojowych, w cenie 8400-9100 zł za mkw. (ceny z tarasami). Zadbano również o miejsca parkingowe i garażowe oraz komórki lokatorskie, które rozmieszczono zarówno na piętrach, jak i w garażu.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Gemma Inwestycje – we współpracy z Pracownią Architektury Wnętrz Decoroom – oferuje trzy rodzaje wykończenia pod klucz: Standard, Premium i VIP. Istnieje również możliwość skorzystania z usług firmy Apertum Architektura i Wnętrza – pracowni o długim doświadczeniu projektowo-wnętrzarskim.

Budynek wyróżni się na tle monotonnych i przytłaczających skalą osiedli. Intrygujące będzie wejście – pomarańczowa elewacja z kolorem przenikającym do wnętrza. Miękko przeplatając się z okładziną, stworzy przestrzeń przyjazną mieszkańcom.

Do ocieplenia klimatu przyczyni się nie tylko energetyczna kolorystyka. Zaprojektowano również loggie i duże tarasy umożliwiające zaaranżowanie zielonych ścian oddzielających mieszkania od miejskiego zgiełku.

Inwestycja jest realizowana na działce stanowiącej własność inwestora, nabywcy nie będą musieli ponosić opłat z tytułu użytkowania wieczystego. Zakończenie prac budowlanych planowane jest na przełomie 2016 i 2017 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych