Pomorska 44 we Wrocławiu na finiszu

W nowej inwestycji wrocławskiego developera i2 Development, po dwóch miesiącach sprzedaży, pozostało 20 lokali.

Autor: housemarket.pl 12 marca 2015 12:30

Pomorska 44 to siedmiopiętrowy budynek z 57 mieszkaniami o powierzchni od 23 do 46 mkw., zlokalizowany w centrum Wrocławia - w odległości 15 minut od rynku i 10 minut od Wyspy Słodowej i Ostrowa Tumskiego. To właśnie lokalizacja oraz nieduże metraże mieszkań przyciągają klientów.

– Czynniki decydujące o zakupach mieszkań to nowoczesny projekt budynku z dużymi oknami zapewniającymi doświetlenie wnętrz i jakość materiałów wykończeniowych, które będą służyć mieszczańcom latami. Klientom podoba się także możliwość konsultacji aranżacji wnętrz z naszym biurem architektonicznym Chamielec Architekci – mówi mówi Marcin Misztal, wceprezes i2 Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Zdaniem dewelopera, większość kupujących mieszkania w Pomorskiej 44 to ludzie zainteresowani lokatą kapitału. Kalkulacja kupujących jest prosta: mieszkania w atrakcyjnych, centralnych lokalizacjach zyskują na wartości podczas hossy rynkowej.

Zakończenie budowy Pomorskiej 44 zaplanowano na IV kwartał 2015 r. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych