Pomorska Park II już w sprzedaży

Atal rozpoczął sprzedaż mieszkań w drugim etapie osiedla Pomorska Park. Łódzka oferta dewelopera została rozszerzona aż o 313 mieszkania.

Autor: Housemarket.pl 12 maja 2017 14:44

Inwestycja jest zlokalizowana przy ulicy Pomorskiej, w pobliżu ulicy Telefonicznej. Bliskie sąsiedztwo terenów zielonych i rekreacyjnych oraz rozwinięta infrastruktura sprawiają, że to idealne miejsce dla osób szukających wymarzonego „M”. Cena za mkw. w Pomorska Park II zaczyna się od 4 900 złotych brutto.

Na II etap Pomorska Park składa się 5 budynków o pięciu lub sześciu piętrach, w których powstanie 313 mieszkań o powierzchniach od 29,24 do 105,41 mkw. Lokale będą posiadały dogodne układy od kawalerek do 4 pokojowych apartamentów. Dla zmotoryzowanych mieszkańców powstaje podziemny parking, który pomieści 251 samochodów oraz 100 naziemnych miejsc postojowych. Projekt zakłada również powstanie 261 komórek lokatorskich.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Pomorska Park to inwestycja, która od początku przypadła do gustu mieszkańcom Łodzi. W I etapie osiedla wolnych zostało aktualnie mniej niż połowa lokali. Przemyślany projekt, atrakcyjny design oraz wysokiej jakości materiały budowlane i wykończeniowe to podstawowe aspekty wpływające na powodzenie projektu – mówi Mateusz Juroszek, wiceprezes Atal.

W pierwszym etapie inwestycji powstają 4 nowoczesne budynki, które będą miały od 4 do 6 pięter. Znajdzie się w nich 186 mieszkań – każde z nich będzie posiadało balkon lub prywatny ogródek. Klienci mogą wybierać spośród układów od 2 do 4 pokoi oraz szerokiej gamy metraży od 37,72 do 100,02 mkw.

Pomorska Park to eleganckie i kameralne osiedle o podwyższonym standardzie wykończenia. Nowoczesna i minimalistyczna architektura oraz dopracowane elewacje staną się prawdziwą ozdobą tej części miasta. Budynki zyskają kolorystykę bazującą na szarościach. Chłodne barwy tynku zostaną wzbogacone przez zastosowanie płyt elewacyjnych o wyjątkowo przyjemnym, ciepłym odcieniu. Dopełnieniem dla prostych brył budynków staną się balustrady balkonowe.

Wszystkie budynki zaprojektowano z troską o potrzeby osób niepełnosprawnych. Wygodne nawierzchnie, przestronne chodniki, windy oraz korytarze będą dostępne dla osób w każdym wieku.

Pomorska Park powstaje w spokojnej okolicy, która wyróżnia się rozbudowaną infrastrukturą komunikacyjną. Stąd dojazd do ścisłego centrum miasta zajmuje niewiele czasu. Dlatego każdy lokator będzie mógł wygodnie dojechać m.in. na ulicę Piotrkowską, do Manufaktury czy poza miasto. Jednocześnie liczne sklepy i punkty usługowe w sąsiedztwie kompleksu pozwolą na szybkie i łatwe załatwienie codziennych spraw. Bliska okolica to bowiem tereny dobrze zagospodarowane. Na osoby spragnione odpoczynku czekają za to okoliczne parki: Park im. Jana Matejki, Park Baden-Powella, Park im. Stanisława Staszica i położone nieco dalej: Park Ocalałych oraz Park Helenów. Rodziny z dziećmi docenią bliskość placówek edukacyjnych. W sąsiedztwie funkcjonuje szkoła podstawowa, liceum oraz przedszkola. W okolicy znajduje się Miasteczko Akademickie Uniwersytetu Łódzkiego oraz poszczególne wydziały, biblioteka oraz pływalnia.

Pomorska Park to nie jedyna propozycja ATAL na łódzkim rynku. Niedawno deweloper poszerzył ofertę o nowoczesne budynki w ramach III etapu osiedla Chojny Park. Do oferty trafiły 62 mieszkania. Lokale dzięki ograniczeniu części wspólnych inwestycji będą charakteryzowały się niższymi opłatami stałymi. W ramach Chojny Park dostępne są również gotowe mieszkania w I i II etapie. Osiedle powstaje w dynamicznie rozwijającej się części miasta przy ulicach Sąsiedzkiej i Kurczaki.

Planowany termin oddania do użytkowania dla budynków B,C,D,E to I kwartał 2019, a budynku A – III kwartał 2019. Za projekt osiedla odpowiada NOW Biuro Architektoniczne.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych