Ponad połowa mieszkań w City Park sprzedana

IQ Development zakończył zakończył 90 - dniowy okres przedsprzedaży drugiego etapu Osiedla City Park Chodkiewicza 19 w Bydgoszczy. Większość lokali znalazło już swoich nabywców.

Autor: HouseMarket.pl 15 września 2016 13:56

Deweloper sprzedał 55 proc. lokali, ale wciąż ma w ofercie ustawne apartamenty z ekspozycją na południe oraz widokiem na tereny zielone i fontannę.

City Park to miejsce świetnie wpasowujące się w zrewitalizowaną okolicę Bielaw. Doskonale skomunikowane, blisko terenów zielonych, centrów kulturalnych, sklepów i uczelni. Odnowione chodniki wraz z ozdobnym oświetleniem miejskim to tylko niektóre z licznych elementów, które sprawiają, że City Park może być przytulnym i bezpiecznym domem.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W pobliżu jest ogród botaniczny oraz park im. J. Kochanowskiego. Do filharmonii jest pięć minut spacerem a do teatru cztery minuty. Łatwo zrobić zakupy, bo ul. Chodkiewicza to miejsce o najlepszych tradycjach handlowych. Osiedle jest zamknięte i ma monitoring.

W pierwszym siedmiokondygnacyjnym budynku, z elewacją z zabytkowej cegły jest 49 mieszkań o podwyższonym standardzie oraz 10 apartamentów. W dolnej kondygnacji wkomponowane zostały lokale usługowe. Mieszkania mają od 31 mkw., a najbardziej luksusowe apartamenty na najwyższych kondygnacjach od 80 do ponad 120 mkw.

Do każdego lokalu przynależą duże balkony i tarasy. Wrażenie przestrzeni dodają panoramiczne okna, dzięki czemu każde mieszkanie jest doskonale nasłonecznione. Apartamenty mają m.in. klimatyzację i system inteligentnego zarządzania. Pod budynkiem jest parking, do którego dociera się nowoczesnymi windami.

W drugim budynku powstanie 50 mieszkań oraz 11 ekskluzywnych apartamentów z ustawnymi balkonami i tarasami o powierzchni nawet do 52 metrów kwadratowych. Zaplanowano także dwa reprezentacyjne lokale usługowe.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych