Poniatowski Park: Cichy azyl w centrum miasta

Poniatowski Park, inwestycja MLS Development realizowana jest przy ul. Radwańskiej 68/70 w Łodzi, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Poniatowskiego, a jednocześnie w centrum miasta.

Autor: HouseMarket.pl 10 sierpnia 2016 13:17

W budynku znajdzie się 41 mieszkań i apartamentów o powierzchni od 33 mkw. do 120 mkw. Ich cechą charakterystyczną są panoramiczne okna o wysokości do 2,45 metra. Lokale charakteryzują się ponadstandardową wysokością pomieszczeń – od 2,73 do 2,82 metra oraz przestronnymi tarasami o powierzchni do 150 mkw. W ofercie znajdują się również mieszkania z prywatnymi ogródkami.

Możliwość własnej aranżacji wnętrz pozostawia pełną swobodę w kreowaniu przestrzeni oraz dostosowaniu układu mieszkań do indywidualnych oczekiwań mieszkańców.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W inwestycji znajdą się dwie kondygnacje garażowe wraz z pomieszczeniami gospodarczymi oraz dostępnym dla wszystkich mieszkańców pomieszczeniem na rowery i wózki.

Osiedle będzie monitorowane całą dobę. Atutem lokalizacji inwestycji jest m.in. bliskość głównych arterii komunikacyjnych, galerii handlowych oraz obiektów rekreacyjnych. W pobliżu inwestycji znajduje się Aquapark Fala, zoo, Lunapark, hala ATLAS Arena i Stadion Miejski, a wkrótce powstanie Akademickie Centrum Sportu PŁ z olimpijskim 50-metrowym basenem.

Planowany termin ukończenia inwestycji to listopad 2017 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych