Popularna 51. Mieszkania na start i na wynajem

Popularna 51 to inwestycja w centrum warszawskiej dzielnicy Włochy. Deweloper – FedeZu Group zaplanował budynek z 12 mieszkaniami i 16 lokalami użytkowymi. Ofertę kieruje zarówno do osób poszukujących mieszkania na start, jak i tych zainteresowanych inwestycją w mieszkanie na wynajem.

Autor: HouseMarket.pl 27 grudnia 2016 15:40

Budynek będzie się składał z czterech kondygnacji naziemnych i jednej podziemnej z garażem. Atutem lokali mieszkalnych w układzie od jednopokojowych do trzypokojowych oraz usługowych są balkony i tarasy. Mieszkania trzypokojowe wyposażono w duże tarasy. Zaprojektowano również powstanie małego terenu rekreacyjnego dla mieszkańców. Gwarantowane miejsca parkingowe oraz winda dopełniają komfortu użytkowania.

Lokalizacja inwestycji mieszkaniowej to - według dewelopera - FedeZu Group jeden kluczy do sukcesu. Dlatego firma, realizując swoje inwestycje mieszkaniowe, koncentruje się na Warszawie Centrum i Warszawie Włochach. Właśnie te dwa miejsca nieodmiennie przyciągają osoby marzące o zamieszkaniu w stolicy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

„Inicjując każdą budowę, zawsze mamy na uwadze fakt, że nowo powstałe budynki muszą dopasować się do już istniejących. Nie ma mowy o szpeceniu krajobrazu czy forsowaniu inwestycji niewspółbrzmiącej z duchem miejsca. Stare Włochy i Warszawa Centrum to lokalizacje o charakterystycznej zabudowie i wartościowych terenach rekreacyjnych, do których specyfiki dostosowujemy nasze nowe inwestycje – zapewnia FedeZu Group.

Popularna 51 jest doskonale skomunikowana z centrum Warszawy. Oprócz kilkunastu linii autobusowych, kursują dwie kolejki – SKM i WKD. W pobliżu inwestycji znajdują się sklepy i punkty usługowe. W odległości 400 metrów jest park i staw Cietrzewia oraz Park Kombatanta ze stawami Koziorożca.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych