Poronińska 8. Kameralne mieszkania we Włochach

Gawra Investment realizuje budowę wielorodzinnego budynku mieszkalnego przy ul. Poronińskiej 8 w warszawskiej dzielnicy Włochy. To kameralna inwestycja, w której znajdzie się 36 lokali mieszkalnych o powierzchni od 23,76 mkw. do 60,12 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 28 grudnia 2016 09:28

W ramach inwestycji spółka Gawra Investment wybuduje wielorodzinny budynek mieszkalny liczący 36 mieszkań. Deweloper planuje zakończenie budowy na czwarty kwartał 2017 roku.

Kameralne mieszkania przy ulicy Poronińskiej 8 będą znajdować się na czterech kondygnacjach nadziemnych. W podziemiu zaplanowano samochodowe miejsca postojowe i komórki lokatorskie. Zaprojektowane mieszkania są funkcjonalnie rozplanowane z balkonami i loggiami. Oddawane będą w stanie deweloperskim.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Deweloper zapewnia odrębną własność lokalu z udziałem we własności gruntu. Przyszli mieszkańcy będą mieć do dyspozycji komórki lokatorskie o powierzchniach od 1,61 mkw. do 5,92 mkw. oraz 36 miejsc postojowych w podziemiach budynku i dziewięć miejsc parkingowych na terenie własnym.

Atutem inwestycji jest jej lokalizacja, w pobliżu ważnych tras komunikacyjnych - S8 i Alei Jerozolimskich, dzięki którym szybko i wygodnie można dotrzeć do centrum Warszawy. Do centrum miasta można dojechać też autobusami lub kolejką SKM, KM i WKD. W niedalekiej okolicy znajdują się popularne szkoły, przedszkola, punkty usługowe i handlowe, przychodnia oraz apteki.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych