Postępuje komercjalizacja OVO Wrocław

W OVO Wrocław powstaje strefa health&beauty dla najbardziej wymagających.

Autor: HouseMarket.pl 25 sierpnia 2016 09:31

Do prestiżowego Holmes Place, operatora centrum fitness, dołącza ekskluzywny salon urody i SPA Kandara. Będzie w nim m.in. pięć przestronnych gabinetów do masażu i zabiegów pielęgnacyjnych oraz gabinet do zabiegów dla dwojga. Otwarcie tej jesieni.

Kandara to ekskluzywne salony urody działające we Wrocławiu. Marka  oferuje szeroki zakres zabiegów relaksacyjnych, pielęgnacyjnych i kosmetologicznych. Wyróżnia się m.in. najwyższymi standardami obsługi klienta, oryginalnymi masażami i luksusowymi zabiegami kosmetycznymi. Współpracuje też z najbardziej prestiżowymi markami kosmetycznymi z całego świata.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Koncepcja i architektoniczna forma OVO, przypominająca kroplę wody, spowodowały, że zdecydowaliśmy się na otwarcie tu naszego nowego salonu. OVO Wrocław kreuje standardy dla najbardziej wymagających, dlatego doskonale wpisuje się w strategię rozwoju naszej marki. Słowo „Kandara” w staroindyjskim oznacza świątynię, szczególne miejsce, w którym można odzyskać harmonię i zgłębić tajniki doskonałości – mówi Agata Wendzonka, właścicielka salonu.

Jak będzie wyglądał nowy salon Kandara? Na powierzchni 160 mkw. powstanie elegancka recepcja wraz z wygodną poczekalnią dla gości SPA, pięć przestronnych gabinetów do masażu i zabiegów pielęgnacyjnych, gabinet do zabiegów dla dwojga, duży gabinet manicure oraz osobny do zabiegów pedicure.

Wcześniej z OVO Wrocław związał się Holmes Place, międzynarodowa sieć ekskluzywnych klubów sportowych. Oferuje kompleksowe usługi z zakresu fitness, w tym indywidualne programy treningowe
i żywieniowe.

– Marki Holmes Place i Kandara idealnie się uzupełniają. Salon SPA będzie miejscem prestiżowym, w trendzie slow life. Wraz z centrum fitness stworzy unikatową w skali Wrocławia strefę Health & Beauty, gdzie będzie można zadbać o sprawność fizyczną i wygląd. Z usług na najwyższym poziomie skorzystają mieszkańcy apartamentów, goście hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław, a także wrocławianie – mówi Shuckie Ovadiah, jeden z inwestorów i CEO OVO Wrocław.

Konsekwentna komercjalizacja OVO Wrocław

OVO Wrocław to spójny kompleks z apartamentami, biurami oraz hotelem DoubleTree by Hilton, zaprojektowany przez prestiżową paryską pracownię GSArch (architektem koncepcyjnym był Asaf Gottesman). To obiekt łączący wiele funkcji w nowoczesny sposób. Na przykład klub Holmes Place
i salon Kandara połączone są z hotelem bezpośrednio windą, dzięki czemu goście hotelowi wygodnie skorzystają z ich usług. Kompleks OVO znajduje się w centrum miasta, w odległości krótkiego spaceru od Rynku i innych ważnych punktów Wrocławia. Z zewnątrz budynek przypomina kroplę wody.

– Nasz wielofunkcyjny obiekt wyróżnia się futurystyczną architekturą, ale tworzy też zupełnie nową jakość życia. Od początku prowadzimy komercjalizację konsekwentnie i kompleksowo. Uzupełniamy ofertę o usługi zapewniające komfort i wpisujące się w oczekiwania osób preferujących nowoczesny styl miejskiego życia – podkreśla Ron Ben Shahar, partner Angel Poland Group, jeden z inwestorów OVO Wrocław.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych