Postępy na palcu budowy osiedla Nadolnik

Budowa inwestycji Nadolnik Compact Apartments w Poznaniu nabiera tempa. Deweloper zakończył realizację oraz przekazanie kluczy I etapu. Klienci rezerwują już rezerwują kolejne smart apartamenty z II etapu inwestycji.

Autor: housemarket.pl 31 marca 2021 11:17

Przy ulicy Nadolnik w Poznaniu, niedaleko Ronda Śródka trwa realizacja inwestycji Nadolnik Compact Apartments. kompleks liczy ponad 1000 smart apartamentów o zróżnicowanym metrażu od 19 do 41 mkw.

Każdy taki lokal posiada: aneks kuchenny, łazienkę i przestrzeń dzienną, chociażby do pracy czy wypoczynku. Wybrane z nich posiadają także antresole, mogące pełnić funkcję sypialnianą. Ceny zaczynają się od 111 150 zł netto, a deweloper proponuje również możliwość wykończenia „pod klucz”. Finalnie, powstanie tutaj pełen kompleks z punktami handlowo-usługowymi, terenami rekreacyjnymi (m.in. boiska).

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W I etapie powstało 213 smart apartamentów i wszystkie zostały oddane nabywcom. Wśród klientów są często osoby młode, chcące nabyć swoją pierwszą nieruchomość w przystępnej cenie, ale też klienci inwestycyjni.

- Cieszymy się, że nasza propozycja trafia do szerokiego grona odbiorców i została pozytywnie zweryfikowana przez rynek. Biorąc pod uwagę oba etapy, sprzedażowo zbliżamy się do granicy 300 lokali. W ciągu ostatnich kilku dni przybyły nam dodatkowe rezerwacje, co nas bardzo cieszy - informuje Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner.

CZYTAJ TEŻ: TRWA BUDOWA NADOLNIK COMPACT APARTMENTS

Jednocześnie trwają kolejne prace budowlane w II etapie Nadolnik Compact Apartments. Kontynuowane są kolejne zadania na kondygnacji hali garażowej. Następnie będą wykonywane prace w kondygnacjach apartamentowych. Zakończenie całości inwestycji jest planowane na rok 2022.

Deweloper realizuje też inwestycję mieszkaniową na poznańskiej Śródce, konkretnie przy ulicy Bernata. W ramach przedsięwzięcia Śródka OdNowa 2 powstanie budynek wielorodzinny, a w nim 83 mieszkania o zróżnicowanym metrażu. Ponad 70 procent lokali znalazło swoich nabywców.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych