Powiększa się osiedle Nowe Tysiąclecie w KatowicachHouseMarket.pl - 08 listopada 2016 11:00


Na początku nowego roku ruszy trzeci, ostatni etap budowy osiedla Nowe Tysiąclecie. Powstanie w nim 346 mieszkań.


Osiedle znajduje się w pięknej scenerii Parku Śląskiego, najbardziej zielonej i spokojnej strefie Katowic, pomiędzy ulicą Chorzowską, a Drogową Trasą Średnicową. Tu rodziny z dziećmi znajdą rozrywki takie jak wesołe miasteczko, ogród zoologiczny i Stadion Śląski. Atutem jest także dogodna odległość od przystanków komunikacji miejskiej, przedszkoli, szkół oraz punktów usługowych.

Całość inwestycji realizowana jest w podwyższonym standardzie deweloperskim. Przez duże okna mieszkań, przeszklone balkony oraz tarasy podziwiać można imponującą panoramę miasta. Lokale na parterze mają wygodne ogródki. Tylko zewnętrzne ściany lokali są nośne, dlatego każdy właściciel swojego M, będzie mógł dowolnie aranżować rozkład pomieszczeń.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Na planie osiedla, oprócz zewnętrznych miejsc parkingowych, znalazł się także trzykondygnacyjny garaż. W ofercie będą również komórki lokatorskie. O bezpieczeństwo mieszkańców i bawiących się na osiedlowym placu zabaw dzieci zadba całodobowa ochrona z monitoringiem.

- Osiedle Nowe Tysiąclecie to miejsce do zamieszkania, które realizuje wszystkie potrzeby wymagających i świadomych klientów, którzy chcą mieszkać w miejscu atrakcyjnym i wygodnym. Od dewelopera oczekują wysokiej jakości materiałów i wykonania. Te wszystkie cechy znajdują w naszej inwestycji – mówi Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor marketingu i sprzedaży J.W. Construction Holding.

Osiedle Nowe Tysiąclecie było nominowane w plebiscycie Housemarket Silesia Awards 2016 w kategorii Osiedle Przyjazne Rodzinie.