Powiększa się osiedle Nowe Tysiąclecie w Katowicach

Na początku nowego roku ruszy trzeci, ostatni etap budowy osiedla Nowe Tysiąclecie. Powstanie w nim 346 mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 08 listopada 2016 11:00

Osiedle znajduje się w pięknej scenerii Parku Śląskiego, najbardziej zielonej i spokojnej strefie Katowic, pomiędzy ulicą Chorzowską, a Drogową Trasą Średnicową. Tu rodziny z dziećmi znajdą rozrywki takie jak wesołe miasteczko, ogród zoologiczny i Stadion Śląski. Atutem jest także dogodna odległość od przystanków komunikacji miejskiej, przedszkoli, szkół oraz punktów usługowych.

Całość inwestycji realizowana jest w podwyższonym standardzie deweloperskim. Przez duże okna mieszkań, przeszklone balkony oraz tarasy podziwiać można imponującą panoramę miasta. Lokale na parterze mają wygodne ogródki. Tylko zewnętrzne ściany lokali są nośne, dlatego każdy właściciel swojego M, będzie mógł dowolnie aranżować rozkład pomieszczeń.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Na planie osiedla, oprócz zewnętrznych miejsc parkingowych, znalazł się także trzykondygnacyjny garaż. W ofercie będą również komórki lokatorskie. O bezpieczeństwo mieszkańców i bawiących się na osiedlowym placu zabaw dzieci zadba całodobowa ochrona z monitoringiem.

- Osiedle Nowe Tysiąclecie to miejsce do zamieszkania, które realizuje wszystkie potrzeby wymagających i świadomych klientów, którzy chcą mieszkać w miejscu atrakcyjnym i wygodnym. Od dewelopera oczekują wysokiej jakości materiałów i wykonania. Te wszystkie cechy znajdują w naszej inwestycji – mówi Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor marketingu i sprzedaży J.W. Construction Holding.

Osiedle Nowe Tysiąclecie było nominowane w plebiscycie Housemarket Silesia Awards 2016 w kategorii Osiedle Przyjazne Rodzinie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych