Powstają Apartamenty Bergera od EBF Development

EBF Development wprowadził do sprzedaży nowy projekt mieszkaniowy. Na terenie dzielnicy Wilda, przy ulicy Bergera powstanie 7 - kondygnacyjny budynek składający się z 2 segmentów. Dostępne będą 134 mieszkania i apartamenty.

Autor: housemarket.pl 14 września 2021 15:45

EBF Development to deweloper, który działa na rynku mieszkaniowym już od ponad 30 lat. Na terenie Poznania jest inwestorem systematycznie rozbudowywanego osiedla Reduta Nowe Podolany. We wrześniu bieżącego roku spółka wprowadziła do sprzedaży najnowszy projekt, czyli Apartamenty Bergera.

Na poznańskiej Wildzie przy ulicy Gothilifa Bergera powstanie 7 - kondygnacyjny budynek składający się z 2 segmentów. Jego oryginalna i wyrazista bryła z zaskakującymi rozwiązaniami architektonicznymi idealnie uzupełni przestrzeń ulicy przy jednoczesnym zachowaniu spójności z charakterem wildeckiej zabudowy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Apartamenty Bergera będą liczyć 134 mieszkania i apartamenty o powierzchni od 33 do 131 mkw. W ofercie są zarówno kawalerki jak i lokale -2, -3, -4 i -5 pokojowe. W mieszkaniach na parterze pojawią się ogródki, a w pozostałych – balkony lub loggie. Dopełnieniem proponowanych lokali będą charakterystyczne dla architektury projektu przestronne tarasy o powierzchni nawet do 126 mkw.

Nie zabraknie także dużych, panoramicznych przeszkleń gwarantujących doskonałe doświetlenie wnętrz. Pod budynkiem powstaną 2 hale garażowe, gdzie znajdzie się 155 miejsc postojowych, a ich liczbę uzupełni parking naziemny z 5 miejscami, w tym 3 dla osób z niepełnosprawnościami. Do dyspozycji mieszkańców będą także cichobieżne windy oraz komórki lokatorskie.

Ceny rozpoczynają się od 10 tys. złotych brutto za mkw, a planowane zakończenie realizacji to grudzień 2023 roku.

Projekt zostanie zrealizowany na poznańskiej Wildzie przy ulicy Gothilifa Bergera.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych