Powstają fundamenty drugiego etapu Punktu Piękna

Profit Development rozpoczął budowę drugiego etapu osiedla Punkt Piękna w październiku tego roku. Wykonany został wykop pod garaż podziemny. Trwają prace nad płytą fundamentową.

Autor: HouseMarket.pl 21 listopada 2016 13:07

Punkt Piękna to duże, nowoczesne osiedle we Wrocławiu, które realizowane w kilku etapach, docelowo będzie liczyć ponad 600 mieszkań. W pierwszym etapie powstanie jeden budynek składający się z 144 mieszkań i dwóch wielostanowiskowych garaży podziemnych. Na ofertę składają się mieszkania od jednopokojowych do czteropokojowych o powierzchni od 31,97 do 93,63 mkw. Wszystkie będą posiadały duże balkony o pow. do 44 mkw. lub tarasy do 131 mkw. Ceny zaczynają się od 5490 zł/mkw.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców i ich mienia mieszkania wyposażone będą w drzwi wejściowe o najwyższej klasie odporności na włamanie, które pozwolą obniżyć koszty ubezpieczenia nieruchomości. W lokalach na parterze zamontowane zostaną ponadto rolety zewnętrzne.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wyjścia na tarasy zielone będą wykończone deską, która jest materiałem eleganckim, ciepłym i przyjemnym w użytkowaniu. Duże okna gwarantują optymalne naturalne oświetlenie mieszkań a zastosowane parapety z kongolmeratu odznaczają się trwałością i estetyką. Dzięki wysokim pomieszczeniom – 2,70 m – mieszkania tworzą komfortową przestrzeń.

Przestronne klatki schodowe zostały zaprojektowane z dbałością o szczegóły i estetyczny wygląd. Każdy budynek zyska indywidualny charakter dzięki artystycznym zdjęciom, które ozdobią ściany w strefie wejściowej.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych