Powstanie ponad 120 mieszkań w nowej inwestycji Kaskady Różanki we Wrocławiu

Develia rozpoczęła przedsprzedaż lokali w inwestycji Kaskady Różanki przy ulicy Chorwackiej. Deweloper otrzymał już prawomocne pozwolenie na budowę – prace nad realizacją osiedla właśnie ruszyły.

Autor: Housemarket.pl 19 września 2021 20:51

W ramach 6-kondygnacyjnej inwestycji powstanie sumie 128 mieszkań o zróżnicowanych metrażach – od kompaktowych kawalerek na start po przestronne, 95-metrowe lokale. Do wszystkich mieszkań na wyższych piętrach przypisane są balkony lub tarasy, a do tych zlokalizowanych na parterze – ogródki. Mieszkańcy będą mieli również do dyspozycji podziemną halę garażową z komórkami lokatorskimi. W przyziemiu budynku przewidziano także powierzchnie komercyjne na sklepy i punkty usługowe.

Niewątpliwą zaletą nowego osiedla od Develii jest jego lokalizacja przy ulicy Chorwackiej, blisko nadodrzańskich wałów, zaledwie 5 km od staromiejskiego Rynku. Różanka, w obrębie której powstaje inwestycja, to dojrzały, rozwinięty fragment miasta z rozbudowaną infrastrukturą lokalną (znajdziemy tu liczne szkoły, przedszkola, placówki ochrony zdrowia, apteki, sklepy i punkty usługowe) oraz komunikacyjną. Dojazd do centrum jedną z wielu linii autobusowych lub tramwajowych zajmie mniej niż pół godziny, samochodem – kilkanaście minut. Dzięki bliskości ważnych arterii drogowych - ul. Żmigrodzkiej, Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, wyjazdu na trasę A8 i S5 – można szybko wyjechać z miasta lub dotrzeć do innych dzielnic.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle Kaskady Różanki z pewnością docenią miłośnicy aktywnego trybu życia oraz ci, którzy szukają wytchnienia od miejskiego zgiełku. Zaledwie kilkaset metrów od inwestycji biegną nadodrzańskie wały – idealny teren do spacerów, joggingu lub wypraw wzdłuż wielokilometrowych tras rowerowych. 

  Nowa inwestycja Develii to propozycja dla tych, którym zależy na ciszy i spokoju bez rezygnowania z wygód miejskiej infrastruktury i wyprowadzania się na peryferia. Znakomita lokalizacja blisko brzegów Odry, na Różance sprawia, że mieszkaniami w tym projekcie mogą być zainteresowani również nabywcy inwestycyjni, szukający atrakcyjnych nieruchomości na wynajem - mówi Andrzej Oślizło, prezes zarządu Develii.

Projekt architektoniczny przygotowała pracownia GREG.architekci. Zakończenie budowy planowane jest do końca 2022 roku. Ceny zaczynają się od 8499 zł brutto za metr kwadratowy.

Develia realizuje we Wrocławiu także szereg innych inwestycji: w osiedlach Między Parkami oraz Mist House dostępne są jeszcze wolne mieszkania z terminem odbioru w tym roku. Niedawno ruszyła sprzedaż mieszkań w inwestycji Reja 55, a w przygotowaniu znajduje się projekt Ogrody Wojszyce.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych