Poznaj bliżej osiedle Malinowe Zacisze

Grupa Geo zaprasza 8 października 2016 r. na dzień otwarty w Malinowym Zaciszu przy ulicy Rakowieckiej we Wrocławiu.

Autor: HouseMarket.pl 29 września 2016 11:00

Malinowe Zacisze to kompleks mieszkaniowy położony niedaleko centrum Wrocławia, a jednocześnie w sąsiedztwie parku. Dodatkowym atutem tego osiedla o niskiej zabudowie jest dostępność infrastruktury: szkół, placówek handlowych oraz terenów rekreacyjnych.

– Dni Otwarte zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem wśród potencjalnych mieszkańców – mówi Piotr Kijanka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Grupie Geo. – To doskonała okazja, aby obejrzeć lokale, zadać pytania przedstawicielom naszej firmy. Z myślą o odwiedzających przygotowaliśmy również specjalną promocję.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Inwestycja na Rakowieckiej była realizowana dwuetapowo. Na początku powstało 61 mieszkań od dwupokojowych do pięciopokojowych. Drugi etap to 24 lokale od trzypokojowych do pięciopokojowych o powierzchni od 65 mkw. do 95 mkw. Te na parterze posiadają własne ogródki. Planowany termin ukończenia inwestycji - ostatni kwartał 2017 roku.

Niedawno rozpoczęto sprzedaż mieszkań z drugiego etapu, których ceny wahają się między 5,8 tys. zł/mkw. a 7,4 tys. zł/mkw. Z kolei w budynkach z pierwszego etapu pozostały jeszcze 22 wolne lokale.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych