Poznaniacy chętnie inwestują w mieszkania osiedla Młody Grunwald

Ronson sprzedał już trzy czwarte z ponad 390 lokali w ramach osiedla Młody Grunwald w Poznaniu. Dwa pierwsze etapy inwestycji są już gotowe, a zakończenie trzeciego nastąpi w drugiej połowie tego roku.

Autor: HouseMarket.pl 10 marca 2017 13:56

W ofercie dostępny jest szeroki wybór mieszkań o powierzchni od 44 mkw. do 133 mkw., w tym kawalerki, mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe, a także nowoczesne lokale z antresolą. Ronson sprzedał już 75 proc. mieszkań w tej inwestycji.

– Duże zainteresowanie mieszkaniami w projekcie Młody Grunwald to efekt połączenia wysokiej jakości materiałów, pomysłowej architektury, a także lokalizacji osiedla, która pozwala na sprawny dojazd do centrum miasta i zapewnia dostęp do rozległych terenów zielonych. Przykładem jest chociażby bardzo popularny wśród poznaniaków Lasek Marceliński, czyli miejsce idealne na rodzinne spacery, a także codzienne treningi. Z osiedla Młody Grunwald można tam dotrzeć pieszo w ciągu trzech minut – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Mieszkania w inwestycji Młody Grunwald charakteryzują się ustawnością przestrzeni, która daje mieszkańcom szereg możliwości w zakresie aranżacji wnętrz. Przykładem są mieszkania z antresolą, której powierzchnia sięga nawet 50 m2. Dodatkową przestrzeń można w dowolny sposób zagospodarować i nadać jej osobisty, a zarazem funkcjonalny charakter. Ponadto pomieszczenia w poszczególnych mieszkaniach, łącznie z kuchnią, są bardzo dobrze doświetlone i wszystkie posiadają balkony, a część także tarasy lub ogrody o powierzchni nawet do 174 mkw. Ceny na osiedlu zaczynają się już od 5710 zł za mkw. kwalifikują się do programu MdM.

W okolicy Młodego Grunwaldu znajduje się osiem placówek edukacyjnych, a na terenie samego osiedla od prawie dwóch lat funkcjonuje przedszkole artystyczno-językowe „Wszystkie Skarby Mamy”, które oferuje interaktywne zajęcia plastyczno-muzyczne, bajkoterapię czy lekcje języka angielskiego dla najmłodszych. Okolica Młodego Grunwaldu to także dobre rozwiązanie dla rodzin, które lubią aktywnie spędzać czas. W pobliżu znajdują się korty tenisowe, klub paintballowy, dwa baseny oraz siłownia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych