Poznaniacy ruszyli po mieszkania na wynajem. Resi4Rent kończy budowę projektu

Zakończyła się budowa inwestycji Resi4Rent w Poznaniu. W mniej niż dwa tygodnie od uzyskania pozwolenia na użytkowanie podpisanych zostało już 30 umów najmu. To kolejny, po obiektach w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu i Gdańsku projekt inwestora.

Autor: housemarket.pl 08 września 2021 12:30

Najnowsza inwestycja powstała przy ul. św. Wawrzyńca 28 w poznańskiej dzielnicy Jeżyce jako część osiedla zrealizowanego przez Echo Investment. Projekt obejmuje 160 mieszkań w abonamencie, stanowiących alternatywę dla ofert najmu od indywidualnych właścicieli. Formuła abonamentowa lokali na wynajem jest kategorią stworzoną na polskim rynku nieruchomości przez markę Resi4Rent. To rodzaj popularnego w Europie najmu instytucjonalnego – od firmy, a nie osoby prywatnej, co gwarantuje najemcom bezpieczeństwo i dużą elastyczność w wyborze okresu trwania umowy, parametrów mieszkania i pozostałych warunków najmu.

- Mieszkanie w abonamencie w odróżnieniu od tradycyjnego najmu zapewnia najemcom większe poczucie wolności oraz lepszy standard przy jednoczesnym wysokim zabezpieczeniu ich interesów. Pod względem formalnym najem od firmy opiera się na przejrzystych zasadach, niezmiennych zapisach umownych, gwarancji trwania i przedłużenia umów, stałej kwocie najmu i braku prowizji oraz innych dodatkowych opłat. Stosujemy i promujemy dobre praktyki na rynku najmu. Nie ingerujemy w prywatną sferę życia potencjalnych najemców. Jedynym kryterium jest obiektywna ocena ekonomiczna w kontekście możliwości opłacania czynszu. Lokatorzy mogą także liczyć na bieżące wsparcie biura obsługi i administratorów budynków - wyjaśnia Sławomir Imianowski, prezes firmy Resi4Rent.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Najem w abonamencie funkcjonuje w 3 wariantach umowy: na 6, 12 lub 24 miesiące. Cena zawiera m.in. możliwość korzystania z sieci Wi-Fi, dostęp do panelu najemcy pozwalającego m.in. na zarządzanie płatnościami oraz pomoc zespołu biura obsługi klienta na miejscu. Dodatkowo można wynająć miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Centrum miejskiego życia

Lokalizacja poznańskiego budynku zapewnia mieszkańcom dostęp zarówno do Starego Miasta wraz z jego zapleczem gastronomiczno-rozrywkowym, obiektów kultury, jak i uczelni czy ośrodków akademickich oraz biznesowego centrum (w odległości 20 minut pieszo od budynku znajdują się biurowce Omega, Concordia Design i Bałtyk). Dzielnica jest bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta dzięki węzłom Rondo Kaponiera i Most Teatralny, które stanowią główne punkty komunikacyjne. Dzięki dobrym połączeniom drogowym i komunikacji miejskiej wystarczy kilka minut, aby dojechać do dworca Poznań Główny. W bezpośrednim otoczeniu inwestycji Resi4Rent zachowana została równowaga między infrastrukturą handlowo-usługową i terenami zielonymi. Spacerowiczów, właścicieli zwierząt i miłośników sportu oraz innych form aktywnego wypoczynku przyciąga blisko położony Park Sołacki, a także rejony jeziora Rusałka.

CZYTAJ TEŻ: RESI4RENT PRZEKAZUJE INWESTYCJĘ W GDAŃSKU

Nowoczesne wnętrza

Budynek przy św. Wawrzyńca został zagospodarowany w sposób funkcjonalny i z myślą o efektywnym wykorzystaniu powierzchni. Każde z 1-, 2- i 3-pokojowych mieszkań zaprojektowano z przeznaczeniem na najem, dlatego nie ma w nich nieużytkowych przestrzeni, zagospodarowanie każdego metra kwadratowego zorientowane jest na jego optymalne wykorzystanie, a lokatorzy płacą wyłącznie za przestrzeń, którą faktycznie użytkują. Wszystkie lokale w zależności od ich usytuowania mają balkony lub ogródki.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych