Poznańscy deweloperzy podsumowują rok

Inwestycje dewelopera Linea to odpowiedź na zapotrzebowanie rynkowe. Popyt na mieszkania z ogrodami i domy jednorodzinne jest na tyle duży, że zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie kolejnych etapów inwestycji. Terminy ich realizacji to przełom 2017/2018 roku.

Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. nieruchomości Grupy Partner

Był to rok zrównoważonego rozwoju Grupy Partner, która z sukcesem kończy sprzedaż mieszkań na osiedlu Atrium przy ul. Bosej oraz wprowadziła do sprzedaży trzy nowe inwestycje: Atrium Sielska 22, Przystań Warta i Młyn nad Cybiną. Ponadto rok 2017 będzie dużym wyzwaniem w związku ze specyfiką rewitalizacji Młyna nad Cybiną. Wielkim wyzwaniem będzie także przygotowanie inwestycji Przystań Warta, ze względu na unikatową lokalizację na skarpie.

Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building

2016 rok to dla naszej firmy był dobry okres. Sprzedaż została utrzymana na poziomie z roku ubiegłego. Niewątpliwie jednak zauważalny był spadek decyzyjności klientów, gdy na początku lipca skończyły się środki z programu rządowego MdM.

Przez cały rok planowo realizowaliśmy prace budowlane na dwóch znanych już osiedlach: Słoneczne w Brodowie i Rodzinny Zakątek pod Kórnikiem. W roku 2016 wprowadziliśmy do oferty zupełnie nowy produkt. Trzecią naszą inwestycją jest osiedle Zalasewo Park. W bardzo ciekawej lokalizacji od połowy roku rozpoczęła się budowa pierwszego z trzech budynków z mieszkaniami i apartamentami.

Marcin Brygier, prezes zarządu Greenbud Development

W minionym roku nasza firma po raz kolejny odnotowała dynamiczny wzrost. Zrealizowaliśmy inwestycje w Gortatowie i Siekierkach Wielkich z sukcesem, co pozwoliło nam zrobić kolejne kroki naprzód. W październiku 2016 przenieśliśmy się do nowego biura sprzedaży w centrum Swarzędza, w dogodnej dla klientów lokalizacji. Z optymizmem patrzymy w przyszłość. W chwili obecnej przygotowujemy kolejne inwestycje w Paczkowie i Rabowicach. Pomimo iż posiadamy coraz bardziej ambitne projekty, pozostajemy elastyczni dla klientów, rzetelni i terminowi jako deweloper, co uważamy za naszą największą zaletę.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych