Poznańska 24. Apartamenty w klimacie starówki

Apartamenty Poznańska 24, nowa inwestycja Rodźko Dewelopment, powstanie w ścisłym centrum Bydgoszczy. Grupa projektantów i architektów długo pracowała nad tym, by nowoczesny budynek nawiązywał do otaczającej go kamienicznej zabudowy.

Autor: HouseMarket.pl 07 czerwca 2017 16:48

Efektem prac jest bryła, która znakomicie wpasowuje się w klimat starówki. Połączenie szkła i cegły nadaje elewacji niepowtarzalny styl, elegancję i prestiż. Budynek posiada ogólnodostępne tarasy na dachu i na parterze, ekskluzywnie wykończony hall, cichobieżną windę oraz okna o podwyższonej izolacyjności termicznej i akustycznej. Każdy apartament wyposażony został w klimatyzację, system inteligentnego zarządzania, drzwi antywłamaniowe oraz przestronny taras, balkon, wykusz lub loggię.

Apartamentowiec składa się z czterech kondygnacji nadziemnych oraz jednej podziemnej. Na poziomie -1 znajduje się hala garażowa z miejscami postojowymi. Część usługową stanowią lokale użytkowe, mieszczące się na parterze od strony ul. Poznańskiej. Każdy z pięciu lokali, posiada dużą, przeszkloną witrynę, doświetlającą wnętrze pomieszczenia.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Poznańska 24, to lokalizacja, która trafia w potrzeby osób w każdym wieku. Stary Rynek, Wyspa Młyńska, Opera Nova, szkoły, sklepy, restauracje, tereny rekreacyjne, centra handowle - wszystko w zasięgu ręki. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze, inwestycja jest doskonale skomunikowana z pozostałymi dzielnicami miasta.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych