Poznańska Esencja gotowa do zamieszkaniahousemarket.pl - 01 lutego 2021 13:03


Esencja, nowoczesny apartamentowiec zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Poznania, jest już oficjalnie gotowy do zamieszkania. Echo Investment otrzymało prawomocne pozwolenie na użytkowanie I etapu inwestycji, w którego skład wchodzi 260 komfortowych mieszkań.

Apartamenty Esencja wyróżnia nowoczesna zabudowa w wysokim standardzie, wpisująca się w wielkomiejski charakter okolicy. Inwestycja zlokalizowana jest w pobliżu Warty oraz największego poznańskiego parku Cytadela, z widokiem na rewitalizowaną Starą Rzeźnię, która w przyszłości stanie się nowym centrum kulturalnym Poznania.

- Apartamenty Esencja to nasza flagowa inwestycja w Poznaniu. Zaplanowaliśmy ją i realizujemy z dbałością o najdrobniejsze detale, które mogą mieć wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie mieszkańców. Wszystkie apartamenty w inwestycji zostały wyposażone w inteligentny system zarządzania mieszkaniem Echo Smart. Elementem charakterystycznym projektu są przemyślane i przestronne części wspólne, wykończone wysokiej jakości materiałami. Przykład stanowią eleganckie hole z wielkoformatowymi lustrami, oświetleniem LED i wygodnymi siedziskami. Postanowiliśmy także ograniczyć konieczność dotykania rzeczy w holach, korytarzach czy klatkach schodowych, gdzie zainstalujemy system pozwalający bezdotykowo otworzyć drzwi wejściowe do budynku i bramę garażową czy wezwać windę. Natomiast z myślą o osobach pracujących zdalnie wprowadziliśmy modyfikacje w projekcie klubu mieszkańca, uzupełniając go o przestrzeń do pracy - mówi Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży w zespole mieszkaniowym Echo Investment

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Echo Investment zadbało także o komfort mieszkańców na terenie otaczającym budynki, starannie planując zieleń i kreatywny plac zabaw oraz wdrażając liczne udogodnienia w ramach Echo Life Services, takie jak m.in. prywatny punkt odbioru przesyłek, dostęp do ładowarki samochodów elektrycznych, podwieszane stojaki i boksy rowerowe.

Zalety projektu docenili poznaniacy - w sprzedaży zostały ostatnie apartamenty. Nabywców znalazło ponad 90 proc. z 260 mieszkań, które przekazywane są klientom. Już w 2020 r. rosnącą popularność Esencji zauważył prestiżowy magazyn HLS&M w autorskim raporcie "High Level Book".

Aktualnie Echo Investment realizuje w Poznaniu także kameralne osiedle Nasze Jeżyce oraz kompleks mieszkaniowy Enter, który powstaje na Naramowicach w bezpośrednim sąsiedztwie popularnych parków i rezerwatów przyrody.