Poznańskie Nowe Ogrody startują z ofertą dla inwestorów

Współcześnie coraz mniej Polaków odkłada pieniądze na lokacie, wychodząc z założenia, że nie są one źródłem realnych dochodów. Wybór ulokowania wolnych środków pada więc na zakup nieruchomości. Dobrą lokalizacją dla rentierów jest powstające na poznańskich Jeżycach osiedle Nowe Ogrody.

Autor: HouseMarket.pl 20 czerwca 2017 12:12

Inwestycja Nowe Ogrody, która jest realizowana od 2012 roku powiększa się z roku na rok. W ramach osiedla powstają nowe funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania, dopasowane do zróżnicowanych potrzeb klientów oraz lokale usługowe, zapewniające bezpośredni dostęp do punktów spożywczych, salonu fryzjerskiego, kosmetycznego czy gabinetów lekarskich. Deweloper oddał już do użytku dwa etapy, gdzie łącznie przekazał klucze do około 150 mieszkań. Najemców zyskały również lokale handlowe, które w 100 proc. zostały skomercjalizowane. Taka perspektywa zachęca inwestorów do kupna mieszkania. – Ciekawą propozycję z pewnością stanowi kawalerka, która została wykończona pod klucz. W takiej sytuacji rentier nie musi martwić się o wykończenie, a od razu może przystąpić do procesu najmu, mając wnętrze dopracowane w najmniejszym szczególe – mów Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Ogrody.

Nowe Ogrody stale się powiększają. Aktualnie toczy się budowa III etapu osiedla, w ramach którego powstaje budynek z dwoma dominantami. Pierwsza z nich obejmuje 30, natomiast druga 86 mieszkań. Ponadto w przygotowaniu jest również sześć lokali usługowo-handlowych, które czekają na inwestorów. Rosnąca liczba mieszkańców, dogodna lokalizacja i ciekawa architektura to atuty przemawiające za wyborem Nowych Ogrodów na miejsce rozpoczęcia swojego biznesu. – Ostatnie lata pokazują, że rynek lokali usługowych w mieszkaniowych inwestycjach przeżywa rozkwit. Budowa przestrzeni handlowych na nowo powstających osiedlach to rozwiązanie dobre dla każdego. Mieszkańcy mają zagwarantowaną bliskość dobrego zaplecza usługowo-handlowego, z kolei najemy pewny zysk – spore grono klientów – zaznacza Marlena Zapalska.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dla rentierów inwestujących w nieruchomość kluczową rolę odgrywają dwa czynniki. Dobra lokalizacja i otoczenie budynku. Ważne, by na osiedlu była spora liczba miejsc postojowych, a dotarcie do centrum miasta zajęło kilka chwil. O wyborze lokalu pod inwestycję decydują też tereny zielone i rekreacyjne. Ich bliskość pozwala na spacery, przejażdżki rowerowe czy poranny jogging. – Nowe Ogrody oddalone są od Rusałki o zaledwie klika minut. Każdy kto lubi aktywność ma więc na wyciągnięcie ręki trasy rowerowe czy spacerowe – dodaje Marlena Zapalska.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych