Poznańskie osiedla w rozbudowie. Na początek Wilczak 20

Trwa rozbudowa inwestycji firmy Agrobex u zbiegu ulic Wilczak i Serbskiej w Poznaniu. W ramach trzeciego już etapu powstaje 78 mieszkań o zróżnicowanym metrażu.

Autor: HouseMarket.pl 08 września 2016 15:42

Docelowo na osiedlu Wilczak 20 powstanie 6 budynków, a w nich aż 550 lokali. Jest to jeden z większych projektów mieszkaniowych w tej części Poznania.

W maju 2015 roku firma Agrobex ukończyła budowę II etapu inwestycji, a w sumie powstały już 3 budynki z 209 mieszkaniami. Obecnie trwają zaawansowane prace przy budowie III etapu, czyli budynku C z 78 mieszkaniami. Planowany termin zakończenia to ostatni kwartał tego roku. Zgodnie z założonym harmonogramem realizowane osiedle uzupełnią jeszcze dwa kolejne budynki. - Wilczak 20 to nowoczesne osiedle w zabudowie wielorodzinnej o ciekawej, modnej architekturze i kolorystyce. Co ważne, ze względu na coraz częstsze zapotrzebowanie na lokale gotowe do zamieszkania, przygotowaliśmy programy wykończenia wnętrz „pod klucz” w dwóch standardach wartościowych – 500 lub 750 zł za m.kw. W ramach każdego z nich proponujemy trzy style do wyboru - „klasyczny”, „natura” i „dynamiczny”, które pozwolą na uzyskanie ciekawych efektów aranżacyjnych. – mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Agrobex.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W realizowanym budynku C powstają mieszkania o powierzchni od 34,5 do 54,0 mkw. W sprzedaży dostępne są zarówno kawalerki, jak i lokale dwupokojowe. Wszystkie mieszkania mają balkony, natomiast lokale parterowe przestronne ogródki. Ceny rozpoczynają się od 6200 zł brutto za mkw. Dodatkowo spółka Agrobex umożliwia zakup komórki lokatorskiej, a obligatoryjnie miejsca postojowego w podziemnej hali garażowej. Na osiedlu powstanie sporo elementów małej architektury, m.in. oświetlenie, ławki, stojaki na rowery, place zabaw, a także zewnętrzna siłownia. Poza częścią mieszkaniową będzie także miejsce na punkty handlowo – usługowe. Docelowo cała inwestycja zostanie ogrodzona i wyposażona w system monitoringu i kontroli dostępu.

Lokalizacja inwestycji Wilczak 20 umożliwia dogodny dojazd do centrum miasta oraz innych dzielnic Poznania zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe (linii 72 i 85) oraz tramwajowe (linia 3). Atrakcyjność lokalizacji niewątpliwie podnosi dobry dojazd do centrów handlowych (Plaza, Pestka, Galeria Malta) oraz bliskość terenów spacerowych i rekreacyjnych.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych