Pracowita końcówka roku budowlańców

Końcówka roku będzie dla budowlańców bardzo pracowitym okresem. Nowe inwestycje mieszkaniowe rozpoczęto m.in. w Dąbrówce, Rabowicach, czy Zalasewie.

Autor: HouseMarket.pl 18 listopada 2016 15:45

Idealnym miejscem do zamieszkania są okolice Swarzędza, gdzie rozpoczęto kilka inwestycji. Nowym projektem Planetbud Developement jest Aleja Bukowa przy ulicy Kórnickiej w Zalasewie. Powstanie tutaj 37 domów w zabudowie szeregowej.

- Budowa osiedla rozpoczęła się już we wrześniu, aktualnie powstają partery pierwszych rzędów budynków - mówi Weronika Potarzycka z biura sprzedaży Planetbud Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Już wkrótce rozpoczną się też prace przy ulicy Rivolliego w Zalasewie, gdzie pojawi się 30 dwulokalowych domów. Ponadto Planetbud Development właśnie przekazuje klucze mieszkańcom Osiedla Wiosennego II.

Natomiast przy ulicy Bliskiej w Rabowicach, oddalonych 2 km od Swarzędza, Greenbud Development buduje osiedle Zielone Rabowice. Aktualnie wykopano fundamenty. Według planów, do marca 2018 r. będzie tutaj 30 domów w zabudowie bliźniaczej. W szybkim tempie idą prace na inwestycji Zalasewo Park. Powstaje tam pierwszy z trzech zaplanowanych budynków wielorodzinnych. Hala garażowa jest już gotowa, a obecnie ekipa budowlana stawia mury drugiej kondygnacji.

Kompleks mieszkaniowy powstaje przy ulicy Kórnickiej 194 w Zalasewie, a do dyspozycji mieszkańców będą lokale od dwupokojowych do czteropokojowych o powierzchni od 45 do 75 mkw. oraz apartamenty czteropokojowe i pięciopokojowe o powierzchni od 75 do 120 mkw. Mieszkania na parterze będą posiadały ogródki o powierzchni od 30 do 100 mkw., a pozostałe lokale zostaną wyposażone w przestronne balkony.

Kontynuacja prac w powiecie

Listopad to także kontynuacja prac już rozpoczętych, m.in. w Luboniu. W tej podpoznańskiej miejscowości powstaje Wschodnia 19, czyli nowoczesny budynek mieszkaniowy o pięciu kondygnacjach, realizowany przez NCS-Bud.

– Kontynuowane są wykopy oraz prace nad przygotowaniem terenu pod halę garażową - informuje Jarosław Szkopek, przedstawiciel inwestora Wschodnia 19. Pięć nowych zespołów budynków powstanie na Leśnej Polanie w Dopiewcu. W ramach kolejnego etapu rozbudowy osiedla Linea przygotuje 48 nowych mieszkań w zabudowie szeregowej i jednorodzinnej, a wśród nich będą: Largo, Piano i Sonata, a także najpopularniejsza Forma. Pierwsze prace już ruszyły.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych