Premiera IV etapu osiedla Rodzinne Podolany

Osiedle Rodzinne Podolany przy ulicy Heleny Rzepeckiej w Poznaniu powiększa się o kolejne lokale w zabudowie szeregowej. Właśnie wystartowała sprzedaż nowego - IV etapu tej inwestycji. Na całe osiedle finalnie składać będzie się 9 szeregów lokali mieszkalnych.

Autor: housemarket.pl 25 lutego 2021 13:58

Osiedle Rodzinne Podolany, od momentu premiery w styczniu 2019, stały się jedną z najbardziej rozpoznawalnych inwestycji deweloperskich w tej części Poznania. Warto podkreślić, że budowane przy ulicy Heleny Rzepeckiej osiedle spełnia oczekiwania osób, które szukają nowego domu lub przestronnego dwupoziomowego mieszkania w granicach miasta. Takie propozycje na rynku pierwotnym w Poznaniu są unikatowe. Co ważne - dla klientów firmy Sky Investments - z Podolan jest blisko zarówno na zielony Strzeszyn, jak i do centrum Poznania.

- Do tej pory ponad 60 lokali znalazło już swoich właścicieli. Etapy: I i III, na które składają się szeregi oznaczone literami A, B, D, E oraz G, zostały zakończone, a lokale zostały przekazane przyszłym mieszkańcom. Obecnie budowany jest etap II, a niebawem rozpocznie się budowa IV etapu. To ostatnia szansa, aby zamieszkać na Osiedlu Rodzinne Podolany - mówi Małgorzata Walczak-Łondka, Manager Rozwoju Biznesu i Sprzedaży Sky Investments.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Przyszłym mieszkańcom IV etapu inwestycji deweloper Sky Investments proponuje 28 mieszkań dwupoziomowych o powierzchni ok. 76 i 79 mkw. z tarasami na ostatniej kondygnacji. Lokale te powstaną w dwóch szeregach oznaczonych literami I oraz H. Projekt każdego dwupoziomowego mieszkania zakłada podział na strefę dzienną i nocną. Salon, kuchnia, toaleta i pomieszczenie gospodarcze stworzą parter, natomiast piętro to trzy sypialnie i łazienka. Ponadto mieszkania będą posiadać na dachu przestronny taras o powierzchni do 20 mkw., poddasze nieużytkowe (około 11 m kw., które można zaaranżować według własnego uznania) oraz teren zielony przed wejściem. Każdy lokal będzie znajdował się na działce o powierzchni 133,70 – 330,30 mkw. (w zależności od wybranego wariantu). Na terenie osiedla deweloper przewidział także miejsca postojowe, skwer oraz plac zabaw.

- Prywatne tereny zielone przed każdym mieszkaniem, taras o powierzchni aż do 20 m kw., czy poddasze to elementy, na które nabywcy zwracają dużą uwagę. Kameralna, zamknięta konwencja bezpiecznego osiedla to wartości, które nasi klienci bardzo sobie cenią. Cieszymy się, że IV etap Osiedla Rodzinne Podolany spotkał się z dobrym przyjęciem, a pierwsze z mieszkań już znalazły swoich przyszłych nabywców. Przekazanie lokali planowane jest na styczeń 2023. Należy jednak pamiętać, że zgłaszając się już teraz ma się większy wybór lokali i szeroki zakres pakietów dodatkowych do wyboru, aby mieszkanie nabrało indywidualnego charakteru - podkreśla Małgorzata Walczak-Łondka.

Jednocześnie deweloper prowadzi prace w II etapie na osiedlu przy ulicy Heleny Rzepeckiej. W szeregu oznaczonym literą C powstaje 16 mieszkań dwupoziomowych, natomiast w szeregu F będzie 8 domów o powierzchni ok. 99 m kw. Oba szeregi będą w pełni gotowe w IV kwartale 2021. Sky Investments przygotowuje też ofertę kolejnych inwestycji, o czym będzie na bieżąco informował.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych