Premiera Nickel Development: Wille Wodziczki

Wille przy Parku Wodziczki powstaną przy ul. Drzymały 26 w Poznaniu. Dwa niskie, kameralne budynki wpiszą się idealnie w klimat starego Sołacza.

Autor: HouseMarket.pl 18 października 2016 09:04

W sercu Sołacza, w bezpośrednim sąsiedztwie parku Wodziczki, deweloper zaprojektował dwie kameralne wille. Inwestycja będzie zamknięta, monitorowana, wtopiona w zieleń. Komfort zapewnią duże powierzchnie apartamentów. Zaplanowano ich 35. Wygodę zagwarantuje hala garażowa oraz windy. Przyjemną atmosferę zapewnią zaprojektowane z dbałością o każdy detal strefy wejściowe do budynku.

Architektura nawiązująca do poniemieckiego stylu sołackich willi urzeknie detalem i naturalnie wtopi się w otoczenie. Większość terenu inwestycji zajmie zieleń. W oddaleniu od budynków, w cieniu drzew powstanie także plac zabaw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Zabudowania zajmą tylko 30 proc. powierzchni działki, zgodnie z zasadą wyznaczoną dla tego obszaru już w 1905 roku. Zieleń odegra w inwestycji ważną rolę. Zespoi wille z parkiem i otoczy budynki naturalnym parawanem. Spacery po Parku Wodziczki będą jeszcze przyjemniejsze, ponieważ jest to miejsce poddawane obecnie procesowi rewitalizacji.

Apartamenty w Willach Wodziczki to wysoki standard. Ceramiczna dachówka, eleganckie części wspólne i wykonana z rzemieślniczą precyzją elewacja to dopiero początek. W apartamentach czekają na przyszłych mieszkańców trzyszybowe okna, ogrzewania kanałowe, wideodomofony czy kamienne parapety. Deweloper - Nickel Development oferuje usługę wykończenia pod klucz.

Podczas gdy Poznań pęka w szwach od popularnych mieszkań w typowych blokach, deweloper obiera zupełnie inny kurs.

„Brakuje na rynku dużych, wygodnych mieszkań w kameralnych, klimatycznych projektach. Jeśli dodamy do tego doskonałą lokalizację, to mamy przepis na docelowe mieszkanie” – przekonuje Nickel Development na Facebooku.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych