Premiera ostatniego etapu Olimpia Port

Archicom rozpoczął sprzedaż mieszkań w budynkach M37 M39 - ostatnich etapów realizacji Olimpia Port. Na nabywców czekają lokale o metrażach od 34 do 82 mkw. Osiedle wyróżnia się kameralną architekturą, zielenią i bliskością rzeki.

Autor: housemarket.pl 12 maja 2022 13:26

  • 1 maja wystartowała sprzedaż mieszkań w ostatnim etapie osiedla Olimpia Port – M37M39.
  • Mieszkańcy mają dostęp do szeregu udogodnień - placów zabaw, miejsc do rekreacji czy bulwaru nadrzecznego z Mariną.
  • Odbiór mieszkań już w maju 2023 roku.
  • Do kupienia dostępnych będzie 156 mieszkań dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowych. Swoje wymarzone M znajdą tu zarówno single, jak też pary i rodziny z dziećmi.

Olimpia Port to osiedle z wakacyjnym klimatem przez cały rok, zlokalizowane tuż nad rzeką, pełne rozległych terenów zielonych, które obejmują aż 6 ha oraz z gotową infrastrukturą usług oraz lokali gastronomicznych. M37M39 to szansa, która może się już nie powtórzyć na zakup mieszkania na znanym i lubianym przez Wrocławian osiedlu.

Kompaktowe mieszkania

Mieszkania w Olimpia Port zaprojektowano tak, by każda spędzona w nich chwila była komfortowa i szczęśliwa. Przestronne układy pomieszczeń pozwalają na dostosowanie wystroju do indywidualnych potrzeb. Mieszkania posiadają balkony lub tarasy (o powierzchni nawet do 34 mkw.), do których prowadzą dwudrzwiowe drzwi balkonowe z ruchomym słupkiem. Duże okna zapewniają stały dopływ światła słonecznego i ograniczają konieczność sztucznego doświetlania. Poczucie prywatności zapewniają pełne balustrady.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Budynki wyróżniają się kameralną i niską zabudową, wpisującą się w założenia współczesnej urbanistyki. Aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo mieszkańcom są one stale monitorowane i objęte całodobową ochroną. Budynki zaprojektowano tak, by mogli z nich korzystać wszyscy mieszkańcy – dzieci, dorośli, emeryci i osoby niepełnosprawne. Wyposażono je w windy i domofony, a lokatorzy mają dostęp do komórek lokatorskich, nadziemnych i podziemnych parkingów oraz rowerowni.

Zielona przestrzeń

Olimpia Port położona jest w niezwykle urokliwej części Wrocławia. Jej zabudowa i układ urbanistyczny nawiązują do położonych w pobliżu Sępolna i Biskupina, osiedli zaprojektowanych w myśl idei miasta-ogrodu. Skwery w Olimpia Port pełne są roślin - kolorowych kwiatów, niewielkich krzewów, zachowanego starodrzewia i rozłożystych drzew na łącznie ponad 6 ha terenów zielonych. W niedalekiej odległości znajduje się Park Kolumba, który staje się celem rodzinnych spacerów.

CZYTAJ TEŻ: ARCHICOM Z NOWĄ DZIAŁKĄ W CENTRUM WROCŁAWIA 

Archicom realizując osiedle Olimpia Port w pełni docenił potencjał lokalizacji terenu w bezpośredniej bliskości Odry tworząc osiedle na rzekę. Mieszkańcy mają dostęp do ok 900 m spacerowego bulwaru nadrzecznego z Mariną, a także mogą korzystać z kajaków. Na samej inwestycji znajduje się ponad 1,5 km ścieżek rowerowych i spacerowych, a miłośnicy sportu mogą korzystać z klubu fitness i boisk sportowych . Z kolei rodziny z dziećmi mogą spędzać czas na aż dwunastu placach zabaw, których z czasem będzie jeszcze więcej.

Osiedle kompletne

Olimpia Port to osiedle zaprojektowane i budowanie z myślą o stawianiu człowieka w centrum, a także zgodnie z założeniami kompletności, poszanowania dla przyrody oraz historii miejsca. Olimpia Port zawiera wszystko, czego potrzebuje do życia mieszkaniec współczesnego miasta – komfortowe i nowoczesne mieszkania, szereg lokali usługowych w pobliżu oraz różnorodne miejsca do rekreacji. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych