Primera - nowe mieszkania spod kreski Q2Studio

Już niebawem przy ulicy Gagarina 5 we Wrocławiu rozpocznie się budowa budynku wielorodzinnego - Primera.

Autor: HouseMarket.pl 11 lipca 2017 09:00

Nowa inwestycja firmy PCG powstanie w jednej z najbardziej rozwijających się dzielnic Wrocławia- Muchoborze Wielkim. Projekty, realizowane ostatnio w tej części miasta, dążą do uatrakcyjnienia oferty oraz zapewnienia wszelkich udogodnień aktualnym i przyszłym mieszkańcom. Primera również podąża za tym założeniem - to połączenie funkcjonalności z dbałością o komfort mieszkania z dala od zatłoczonego centrum miasta.

Budynek składa się z trzykondygnacyjnej części mieszkalnej, którą tworzy 50 lokali o zróżnicowanej powierzchni. Mieszkania na 2 piętrze posiadają dodatkowo antresole i tarasy zewnętrzne, natomiast do lokali na parterze przynależą duże ogródki i tarasy. Zaprojektowanie mieszkań od strony południowej oraz zastosowanie dużej ilości przeszkleń zapewnia maksymalne nasłonecznienie wnętrz budynku.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Na parterze, oprócz wspomnianych powyżej mieszkań, znajdą się także 4 lokale usługowo-handlowe. Budynek posiada również jednokondygnacyjny parking podziemny przeznaczony dla 81 samochodów osobowych, komórki lokatorskie oraz pomieszczenia do przechowywania rowerów i wózków.

Primera to dynamiczna architektura oraz zróżnicowana struktura zamknięta w elegancką, minimalistyczną elewację. Biały tynk idealnie współgra z wielkimi oknami i szklanymi balustradami, tworząc spójną całość oraz wyróżniając budynek na tle sąsiednich zabudowań.

Autorem projektu jest Q2Studio Marcin Kucharski.

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych