Prochowa 23. Nowa inwestycja SP Invest na Grochowie

SP Invest rozpoczął kolejną inwestycję w okolicy Ronda Wiatraczna w Warszawie. Budynek Prochowa 23 zlokalizowany będzie przy kameralnej uliczce, niespełna 250 m od wejścia do Parku im. Józefa Polińskiego.

Autor: HouseMarket.pl 12 sierpnia 2016 10:40

W budynku, deweloper będzie oferował dziewiętnaście mieszkań od dwupokojowych do czteropokojowych o powierzchni od 43,77 mkw. do 70,78 mkw. W podziemnym garażu mieszkańcy będą mieli do dyspozycji miejsca parkingowe, komórki lokatorskie i boksy na rowery. Mieszkania parterowe wzbogacone są o duże ogródki.

To już siódma inwestycja SP Invest w okolicy Ronda Wiatraczna. Zdaniem dewelopera, klienci docenią nie tylko usytuowanie budynku przy spokojnej ulicy oraz sąsiedztwo jednego z najładniejszych praskich parków, ale również bliskość najważniejszych arterii prawobrzeżnej Warszawy i dostępność do bogatej infrastruktury miasta.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Dziś Rondo można uznać za centrum Pragi Południe, dlatego ostatnio koncentrujemy się na tej okolicy, realizując inwestycje przy kameralnych uliczkach. Dzięki temu mieszkańcy Prochowej 23 będą mogli cieszyć się spokojną atmosferą, równocześnie będą mieli dostęp do bogatej infrastruktury handlowo-usługowej. Okolica już dziś jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum Warszawy, a po domknięciu obwodnicy Śródmieścia oraz budowie III linii metra, Grochów stanie się nowym centrum całej prawobrzeżnej Warszawy – mówi Paweł Putkowski z SP Invest.

Budowa rozpoczęła się w lipcu. Planowany termin oddania inwestycji to czwarty kwartał 2017 r. Projekt przygotowała Pracownia Architektoniczna JP Architekci – Jakub Szatkowski, Paweł Zawadzki. Generalnym wykonawcą jest spółka Inter-Construction Warszawa DVE. W finansowanie inwestycji zaangażowany jest bank PKO BP.

SP Invest jest grupą deweloperską realizującą swoje inwestycje poprzez spółki celowe. Grupa realizuje projekty przede wszystkim po prawej stronie Warszawy, na terenie Pragi Południe, Pragi Północ i Wawra. Dotychczasowe inwestycje mieszkaniowe SP Invest to: Bursztynowa 14, Czapelska 26, Czarnołęcka 22, Czarnołęcka 24, Igańska 19, Krypska 13, Krypska 18, Krypska 20, Krypska 15 i Szwedzka 43. Do grupy SP Invest należy także firma Inter-Construction Warszawa DVE zajmująca się wykonawstwem budowlanym.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych