Profbud oferuje garaż za pół ceny na Osiedlu Awangarda

Profbud ogłosił promocję na mieszkania dwupokojowe na warszawskim Osiedlu Awangarda. Do końca września 2016 r. deweloper oferuje miejsce garażowe za pół ceny.

Autor: HouseMarket.pl 20 września 2016 16:46

Awangarda powstaje przy ul. Waldorffa 41, w bezpośrednim sąsiedztwie Fortu Bema na Bemowie. Cechy charakterystyczne osiedla to wyjątkowa dbałość o szczegóły, projekt oparty o nowoczesne rozwiązania i trendy architektoniczne oraz najwyższej jakości materiały.

W pierwszym etapie inwestycji powstaną dwa budynki: trzypiętrowy i pięciopiętrowy. Znajdą się w nich 83 mieszkania, w tym: jedno pięciopokojowe, 24 czteropokojowe, 20 trzypokojowych i 38 mieszkań dwupokojowych. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 9600 zł. Planowany termin realizacji inwestycji to czwarty kwartał 2017 roku.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Doskonała komunikacja z innymi częściami miasta zapewnia wygodny i swobodny dostęp do wszystkich atrakcji Warszawy. Awangarda jest osiedlem dla ludzi aktywnych, którzy cenią wysoką jakość życia, połączoną z wygodnymi rozwiązaniami i nowatorskim podejściem. Bliskość infrastruktury sportowej oraz terenów zielonych pozwala znaleźć równowagę pomiędzy odczuwalnym tempem życia w stolicy a wewnętrzną harmonią.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych