Projekt Nadolnik. Kreatywna przestrzeń w nowej inwestycji

Przy ulicy Nadolnik w Poznaniu powstaje projekt Nadolnik Compact Apartments. W kilku budynkach znajdą się smart apartamenty o powierzchni od 19 do 51 mkw. W ramach projektu powstanie także kreatywna przestrzeń wspólna z udogodnieniami i zapleczem handlowym.

Autor: housemarket.pl 24 sierpnia 2021 16:10

Nadolnik Compact Apartments to kompleks miniapartamentów. Znajdzie się tutaj ponad 1000 lokali kompaktowo zaprojektowanych, stanowiących alternatywę wobec mieszkań w wysokich cenach. Każdy lokal będzie posiadał przedpokój, łazienkę, kuchnię w formie aneksu oraz przestrzeń dzienną, w której można wypoczywać, czy pracować zdalnie. Lokal będzie mógł pełnić różne funkcje, w zależności od potrzeb jego nabywcy, bądź lokatora.

CZYTAJ TEŻ: NADOLNIK COMPACT APARTMENTS W ROZUDOWIE

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Smart apartament to ciekawa propozycja dla osób, które poszukują swojej pierwszej nieruchomości w Poznaniu, w przystępnej cenie. Wśród naszych klientów są także inwestorzy, zarówno z Polski, jak i zagranicy, którzy w nieruchomościach lokują nadwyżkę kapitału. Coraz częściej o ofertę pytają firmy, ponieważ smart apartament na własność, w biznesowym mieście, jakim jest Poznań, to lepsze rozwiązanie, niż częste korzystanie z hoteli, np. przez kadrę menedżerską. Lokal apartamentowy to większa stabilność i nieruchomość na własność, czyli dobra inwestycja - mówi Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner, realizującej projekt Nadolnik.

Każdy smart apartament jest oddawany w standardzie deweloperskim, co pozwala nabywcom na aranżację przestrzeni zgodnie z oczekiwaniami, a także wykorzystując proponowane przez biura projektowe rozwiązania smart, pozwalające zaoszczędzić sporo przestrzeni. Każdy lokal stanowi alternatywę wobec kawalerki, a jest równie ustawny.

Przestrzeń dla każdego odbiorcy

Inwestycja Nadolnik Compact Apartments zostanie zrealizowana kompleksowo, z elementami małej architektury, chodnikami, zapleczem handlowo-usługowym, czy terenami rekreacyjnymi.

- Nasz dział projektowy założył, że wspólnie stworzymy kreatywną przestrzeń, idealną dla różnych grup docelowych. W praktyce oznacza to, że każdy odnajdzie tutaj swoją inspirację i możliwości. W II etapie inwestycji, który właśnie realizujemy, na parterze budynku apartamentowego powstaną lokale handlowo-usługowe. Z jednej strony, jest to idealne miejsce na biznes, a z drugiej, duża wygoda dla klientów indywidualnych. Planujemy sale konferencyjne, które wraz z kawiarniami i restauracjami stworzą interesujące otoczenie biznesowe. Ponadto stworzymy kompleks rekreacyjny, z boiskami – informuje Karolina Skrzypek.

W I etapie projektu, który został już zrealizowany, 213 lokali zostało sprzedanych. Z kolei w II części inwestycji, gdzie znajdą się finalnie 224 smart apartamenty, ponad połowa lokali znalazła swoich nabywców. Aktualnie trwa realizacja II etapu, która zakończy się w przyszłym roku.

Ceny apartamentów zaczynają się od 130 tys. zł netto. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych