Promocja mieszkań na osiedlu Bernadowo Park

Osoby, które 20 sierpnia podczas dnia otwartego zdecydują się na kupno lokalu w inwestycji Bernadowo Park, otrzymają aż do 15 tys. zł rabatu.

Autor: HouseMarket.pl 18 sierpnia 2016 14:45

Zbliża się termin zakończenia pierwszego etapu osiedla Bernadowo Park w Gdyni. W maju ten etap gdyńskiej inwestycji osiągnął stan surowy zamknięty. We wszystkich sześciu czterokondygnacyjnych budynkach, zawierających 196 mieszkań, obecnie prowadzone są prace wykończeniowe wewnątrz i elewacyjne na zewnątrz. Przewidywany termin zakończenia budowy pierwszego etapu osiedla Bernadowo Park to koniec września 2016 r.

Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się na przełomie roku. Niedawno rozpoczęła się też budowa drugiego etapu inwestycji, w ramach którego powstanie 236 lokali, z terminem realizacji planowanym na koniec 2017 r.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Promocja mieszkań

Bernadowo Park to cieszące się dużym zainteresowaniem mieszkania nad morzem położone w atrakcyjnej lokalizacji w Gdyni. Osiedle swoją popularność zawdzięcza nie tylko bliskości głównych arterii komunikacyjnych zapewniających szybki dojazd do Trójmiasta, lecz także bogatej infrastrukturze wypoczynkowo-rekreacyjnej.

J.W. Construction, wychodząc naprzeciw zainteresowaniu klientów, przygotowała wyjątkową ofertę. Osoby, które 20 sierpnia podczas dnia otwartego zdecydują się na kupno lokalu w inwestycji Bernadowo Park, otrzymają aż do 15 tys. zł rabatu.

– Mając na uwadze satysfakcję i zadowolenie naszych klientów rozpoczęliśmy kampanię pod hasłem „Kup mieszkanie i otrzymaj 15 tys. zł rabatu”. Mam nadzieję, że pomoże ona tym, którzy marzą o mieszkaniu w spokojnym i zielonym otoczeniu oraz prowadzą aktywny tryb życia. Przyszli lokatorzy będą mieli własny osiedlowy park z licznymi ścieżkami spacerowymi, zewnętrzną siłownię oraz boisko sportowe – mówi Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor marketingu i sprzedaży w J.W. Construction Holding.

Osiedle Bernadowo Park, które powstaje u zbiegu ulic Parkowej i Leśnej w Gdyni, docelowo obejmie 432 lokale o powierzchni od 33 mkw. do 120 mkw. w cenie rozpoczynającej się już od 5500 zł za mkw. Do zalet inwestycji należy bardzo łatwy dostęp do placówek edukacyjnych, kompleksów sportowych, galerii handlowej Riviera czy Parku Krajobrazowego.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych