Promocja na mieszkania w SkyLife

Nexity ogłosił promocję na mieszkania w inwestycji SkyLife na warszawskiej Woli. W dniach od 23 do 25 września można kupić mieszkanie już od 5900 zł za metr kwadratowy. Oferta lokali jest ograniczona.

Autor: HouseMarket.pl 23 września 2016 16:12

SkyLife to kompleks ośmiu budynków, który powstaje przy ul. Jana Kazimierza, na bliskiej Woli. W inwestycji znajdują się mieszkania, od 28 do 90 metrów kwadratowych: od kawalerek po mieszkania czteropokojowe z oddzielną widną kuchnią, garderobą i dużym tarasem.

Każdy budynków: Space, Liberty, Future, Star, Atmosphere, Freedom, Concept i Sky będzie wyróżniał się unikatową architekturą.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Projektanci zaplanowali dwa place zabaw, miejsce do grillowania, fontannę przy głównym wejściu na teren osiedla, liczne alejki spacerowe oraz akcent francuski w postaci miejsca do gry w bule. W SkyLife zaprojektowano również wyjątkowe pomieszczenie dla mieszkańców – strefę SkyLife RELAX. To miejsce dla dbających o formę, wyposażone w nowoczesny sprzęt sportowy oraz fotele masujące.

Na kilkudziesięciometrowej przestrzeni pomiędzy budynkami wyrosną drzewa, bujna trawa i gęste krzewy, dzięki którym osiedle nie zamieni się w kolejną betonową pustynię. Idea przestrzenności została też wprowadzona do projektów mieszkań.

Wyposażono je fasady w stylu ECO z ponadstandardowymi przeszkleniami okiennymi, które zapewniają dobre doświetlenie lokali. Co nieczęste we współczesnym budownictwie mieszkaniowym, okna znajdą się też w większości kuchni oraz łazienek.

Osiedle zlokalizowane jest tylko 10 min do centrum Warszawy, w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych m.in. Parku Sowińskiego. W pobliżu znajdują się też wszystkie potrzebne do życia punkty handlowo – usługowe, a także szkoła i przedszkole.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych