Promocja w trzecim etapie Brzozowego ZaciszaHouseMarket.pl - 03 lutego 2016 09:49


Tylko do końca lutego DOM.developer oferuje dla pierwszych dwóch klientów mieszkania powyżej 65 mkw. w promocyjnej cenie 4800 zł za metr kwadratowy.

Na trzeci etap Brzozowego Zacisza na wrocławskich Maślicach złoży się 113 mieszkań, od jednopokojowych do czteropokojowych. Większość lokali spełnia kryteria programu Mieszkanie dla Młodych.

 {youtube;UuJIEnaJmdc}

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 Osiedle tworzą jednopoziomowe i dwupoziomowe mieszkania w trzykondygnacyjnych budynkach. Do wyboru są lokale z tarasem, ogrodem lub balkonem.


W pierwszym etapie projektu deweloper zbudował 76 mieszkań, a w drugim – 47. W ofercie zostały dwa mieszkania o powierzchni 84 mkw. i 54 mkw.

Na osiedlu są nastrojowe alejki, wytyczone pośród smukłych brzózek. Bardzo blisko Brzozowego Zacisza, a jednocześnie na tyle daleko, by nie zakłócać spokoju mieszkańców, znajduje się Obwodnica Autostradowa Wrocławia, Stadion Miejski oraz WakePark. W pobliżu zlokalizowane są także sklepy spożywcze, apteka, salony urody, obiekty sportowe, fitness club oraz nowa szkoła i przedszkole.

Na terenie inwestycji znajduje plac zabaw. Osiedle jest monitorowane i solidnie ogrodzone. Zakończenie trzeciego etapu nastąpi 30 września 2017 roku.