Przy Bocianiej Wieży. Apartamenty w stylu brodnickiej starówki

Już sama nazwa inwestycji, której oddanie Perfekt Dom zaplanował na koniec grudnia 2017 r. wskazuje na jej atrakcyjną lokalizację w ścisłym centrum Brodnicy. To nowoczesny apartamentowiec z częścią handlowo-usługową, wypełniający przestrzeń pomiędzy ulicą Mostową a Kościelną.

Autor: HouseMarket.pl 03 listopada 2016 09:26

Zabudowa wraz z otoczeniem łączy te dwa śródmiejskie trakty. Dzięki temu mieszkańcy mają bezpośredni dostęp zarówno do tętniącej życiem części miasta ze sklepami, punktami usługowymi i bankami od strony ulicy Mostowej, jak i do zacisznych zakątków w parku nad brzegami Drwęcy od strony ulicy Kościelnej.

Zabudowę przy Bocianiej Wieży cechuje nowoczesna architektura, ale znakomicie wpisująca się w zabytkowy charakter brodnickiej starówki. Do gotyckiego stylu otoczenia nawiązują elementy elewacji. Budynek, licząc podziemny garaż, ma sześć poziomów. Piętra od pierwszego do czwartego są kondygnacjami mieszkalnymi.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Znajduje się w nich 101 mieszkań o powierzchni od 30 mkw. do 94 mkw. Są wśród nich apartamenty dwupoziomowe, kawalerki, mieszkania z osobnymi kuchniami, salonami z aneksem, z przestronnymi tarasami. Lokale na pierwszym piętrze mają dodatkowy atut, którym jest dostęp do dwóch wewnętrznych dziedzińców przy budynku, tzw. patio. Z tych wspólnych przestrzeni wyposażonych w elementy małej i ogrodowej architektury mogą korzystać użytkownicy apartamentów na tym poziomie poza własnymi tarasami.

Parter zajmuje część handlowo-usługowa z 21 lokalami. Kondygnacja podziemna mieści wielostanowiskowy garaż na 94 samochody. Zabudowa podzielona jest na trzy klatki A, B i C. Wszystkie, począwszy od garażu po czwarte piętro, wyposażone są w windę obsługującą każdy poziom. Każde z mieszkań ma możliwość dostępu do bezpłatnego internetu światłowodowego przez sześć miesięcy. Budynek jest zamknięty i monitorowany.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych