Przystań Hotel & Spa Apartamenty. Prestiżowy wypoczynek i lokata kapitału

Czterogwiazdkowy kompleks Przystań Hotel & SPA nad brzegiem jeziora Ukiel w Olsztynie oferuje apartamenty na sprzedaż. Lokal w nowoczesnym obiekcie, w miejscu o niezwykłych walorach turystycznych, to nie tylko prestiż i bezpieczna lokata kapitału, ale także wypoczynek na Mazurach w ramach pobytu właścicielskiego.

Autor: HouseMarket.pl 10 listopada 2016 16:42

Jezioro Ukiel jest największym akwenem Olsztyna, którego atrakcyjność turystyczna będzie dynamicznie rosła, dzięki prowadzonej inwestycji miejskiej polegającej na zagospodarowaniu jego otoczenia. Wartość przedsięwzięcia wynosi 58 mln zł. Posiadanie apartamentu w popularnym i atrakcyjnym miejscu to nie tylko prestiż i bezpieczna lokata kapitału, ale także możliwość wyjątkowego wypoczynku na Mazurach w ramach pobytu właścicielskiego.

Warunki inwestycyjne obejmują: długoterminową umowę z profesjonalnym operatorem hotelowym, udział w zyskach świetnie działającego hotelu, 24 dni pobytu właścicielskiego i możliwość zwrotu 23 proc. podatku VAT.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Obiekt zaprojektowany został tak, aby w pełni wykorzystać atuty położenia na równi z linią brzegową. Dzięki temu ponad 60 proc. pokoi posiada piękny widok na jezioro. Dodatkowym atutem posiadłości są ogrody widokowe na dachu.

Kompleks hotelowy składa się z: 129 pokoi i apartamentów, hotelowej restauracji i baru, sali konferencyjnej, centrum spa & wellness, siłowni, krytego basenu, sali zabaw dla dzieci i podziemnego garażu. Obiekt ma także własną marinę jachtową i plażę.

W kompleksie, obok hotelu działa wykwintna Restauracja Przystań w klimatycznym wnętrzu z widokiem na jezioro oraz centrum konferencyjne, w którym można zorganizować wydarzenie dla kilkuset uczestników.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych