Ptasia Polana powstaje przy ul. Biedronkowej

Planowana przez Spółdzielnię Mieszkaniową SIM inwestycja Ptasia Polana przy ul. Biedronkowej w Bydgoszczy będzie dopełnieniem istniejącej już zabudowy na tym terenie. Stworzy kameralne dwubudynkowe osiedle, usytuowane pośród domów jednorodzinnych.

Autor: HouseMarket.pl 02 listopada 2016 12:37

To miejsce dla tych, którzy cenią sobie spokój, a zarazem chcą mieć dostęp do infrastruktury miejskiej. W pobliżu znajdują się sklepy, przedszkole, szkoła, przychodnia, basen, skatepark i orlik. Dla najmłodszych miejsce do zabawy znajduje się na terenie miniosiedla nazwanego Ptasią Polaną. Budynek Bd-2 to druga część osiedla, który zamknie inwestycję na ulicy Biedronkowej. Planowany termin rozpoczęcia budowy to pierwszy kwartał 2018 r.

Spółdzielnia oferuje wykończenie mieszkania pod klucz w pakiecie podstawowym, który obejmuje: malowanie ścian, montaż paneli podłogowych, płytek ściennych i podłogowych oraz sufity podwieszane. Usługa może być rozbudowana na życzenie klienta o dodatkowe elementy wyposażenia mieszkania oraz o projekt aranżacji wnętrz. Realizacja możliwa będzie po zawarciu odrębnej umowy, a rozpoczęcie prac po odbiorze lokalu od wykonawcy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dobrą informacją dla przyszłych mieszkańców Ptasiej Polany jest przebudowa ulicy Grunwaldzkiej, która rozpocznie się od strony Osowej Góry. Jest to pierwszy etap tej inwestycji. Mieszkańcy Osowej Góry zyskają nowe przystanki autobusowe, chodniki, drogi dla rowerów, a na odcinku od ulicy Skośnej do ulicy Flisackiej – trzeci pas ruchu przeznaczony jedynie dla autobusów komunikacji publicznej.

Rozwiązania te skrócą czas dojazdu do centrum Bydgoszczy i uczynią osiedle o wiele bardziej atrakcyjnym. Planowane są również ekrany akustyczne w rejonie zabudowy mieszkaniowej osiedli Osowa Góra i Czyżkówko. Ulica Grunwaldzka ma posiadać dwie jezdnie jednokierunkowe po dwa pasy ruchu w obu kierunkach na całym odcinku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych