Punkt Piękna: Trzeci żuraw rozkłada skrzydła

Punkt Piękna to duże osiedle we Wrocławiu, które realizowane jest w kilku etapach. Docelowo będzie liczyć ponad 600 mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 02 września 2016 13:31

Inwestycja Profit Development położona jest przy ul. Pięknej 25 we Wrocławiu. Rynek znajduje się w odległości 2,8 km, a dworzec PKS i PKP – 1,9 km od Punktu Piękna.

W pierwszym etapie Punktu Piękna powstanie jeden budynek składający się z 144 mieszkań i dwóch wielostanowiskowych garaży podziemnych. Na ofertę składają się mieszkania od jednopokojowych do czteropokojowych o powierzchni od 31,97 do 93,63 mkw. Wszystkie będą posiadały duże balkony o pow. do 44 mkw. lub tarasy o pow. do 131 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców ich mieszkania wyposażone będą w drzwi wejściowe o najwyższej klasie (C) odporności na włamanie, które pozwolą obniżyć koszty ubezpieczenia nieruchomości. W lokalach na parterze zamontowane zostaną ponadto rolety zewnętrzne.

Wyjścia na tarasy zielone zostaną wykończone deską, która jest materiałem eleganckim, ciepłym i przyjemnym w użytkowaniu. Duże okna gwarantują optymalne naturalne oświetlenie mieszkań a zastosowane parapety z kongolmeratu odznaczają się trwałością i estetyką. Przestronne klatki schodowe zostały zaprojektowane z dbałością o szczegóły i estetyczny wygląd. Każdy budynek zyska indywidualny charakter dzięki artystycznym zdjęciom, które ozdobią ściany w strefie wejściowej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych