Quadro Development buduje Rynek Wschodni

W Poznaniu, u zbiegu ulic Smolna i Główna trwa realizacja projektu Rynek Wschodni. Inwestor, Quadro Development proponuje 47 mieszkań o zróżnicowanym metrażu, a w tym duże lokale z możliwością podziału na mniejsze.

Autor: housemarket.pl 31 maja 2022 12:47

  • Rynek Wschodni to najnowszy projekt dewelopera Quadro Development.
  • Projekt powstaje na terenie Poznania.
  • Planowanie zakończenie to druga połowa 2023 roku.
  • Ceny rozpoczynają się od 8800 złotych brutto za mkw.

U zbiegu ulic Smolna i Główna w Poznaniu powstaje kameralny pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny z 47 mieszkaniami o powierzchni od 29 do 89 mkw. Wśród nich są kawalerki oraz mieszkania 2- i 3-pokojowe. W przypadku tych ostatnich istnieje możliwość podziału lokalu na mniejsze, każdy z osobnym węzłem sanitarnym, co stanowi ciekawą propozycję dla klientów inwestycyjnych. Ofertę uzupełniają większe lokale z tarasami na ostatniej kondygnacji oraz lokal o powierzchni mieszkalnej 89 mkw. z dwoma balkonami.

- Lokalizacja, charakter oraz zróżnicowane powierzchnie pozycjonują nasz projekt jako doskonałą formę lokowania kapitału i źródło dodatkowych dochodów, a także świetne miejsce dla rodzin z dziećmi. Co znamienne, wśród klientów pojawiają się także obcokrajowcy, w tym oczywiście obywatele Ukrainy - mówi Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Do mieszkań na parterze przynależą ogródki, natomiast na wyższych kondygnacjach do dyspozycji są balkony lub tarasy na ostatniej kondygnacji. Rynek Wschodni to także podziemna hala garażowa na 31 samochodów, winda oraz dodatkowe udogodnienia jak videodomofony i rolety zewnętrzne. Teren inwestycji zostanie w pełni zagospodarowany w zakresie wybrukowanych dróg dojazdowych i chodników. Pojawią się również elementy małej architektury.

Planowanie zakończenie to druga połowa 2023 roku.

Ponadto istnieje możliwość rezerwacji mieszkania w programie „Mieszkanie Bez Wkładu”, który zaczął obowiązywać od 27 maja. Nowa propozycja pozwala zakupić lokal mieszkalny na kredyt nawet w sytuacji, kiedy nabywca nie dysponuje wymaganym wcześniej wkładem własnym. Założenia programu mieszkaniowego są takie, że Państwo za pośrednictwem Banku Gospodarstwa Krajowego będzie gwarantować wkład własny nawet do 20 proc., a jednocześnie do kwoty 100 tys. zł. Co ważne, ze wsparcia przy zakupie swojego pierwszego M mogą skorzystać: rodziny z dziećmi, małżeństwa, pary oraz single.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych