Radosna 4 wchodzi w ostatnią fazę budowy

Jeszcze w tym roku zakończy się budowa dwóch budynków wielorodzinnych w ramach projektu Radosna 4 w podpoznańskim Zalasewie. Wraz z rozbudową osiedla zmienia się także jego infrastruktura.

Autor: housemarket.pl 25 sierpnia 2021 12:58

Radosna 4 to kontynuacja projektu mieszkaniowego na terenie podpoznańskiego Zalasewa. Obecnie trwają prace przy realizacji czterech trzypiętrowych budynków wielorodzinnych, łącznie 236 mieszkania. Przyszli lokatorzy do wyboru mają lokale, 2-, 3- i 4- pokojowe o powierzchni od 34,10 do 68,94 mkw. Mieszkania usytuowane na parterze będą posiadały ogródki, natomiast lokale na wyższych kondygnacjach ciekawie wykończone balkony. Co istotne, do dyspozycji mieszkańców będą również windy oraz komórki lokatorskie. Dla zmotoryzowanych przewidziano miejsca postojowe.

Wraz z rozbudową osiedla powstają też kolejne udogodnienia dla mieszkańców lokali z poprzednich etapów inwestycji. Dzięki łagodzeniu obostrzeń covidowych możliwe było uroczyste otwarcie na terenie osiedla Radosna 3 nowoczesnego placu zabaw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Firma Agrobex od lat stara się tworzyć przy swoich osiedlach takie miejsca, jak ten plac zabaw. Po pierwsze, dokładamy wszelkich starań, by były atrakcyjne, a po drugie, dbamy o bezpieczeństwo ich użytkowników. Deklaruję, że w kolejnych lokalizacjach inwestycji także taką przestrzeń stworzymy – mówił Krzysztof Kruszona, prezes zarządu firmy Agrobex.

To już czwarty plac zabaw, który Agrobex przygotował w Zalasewie. Firma regularnie podejmuje działania z myślą o lokalnej społeczności, w tym mieszkańcach realizowanych przez siebie osiedli.

Rozbudowa osiedla Radosna 4 przebiega zgodnie z harmonogramem.

Planowane zakończenie realizacji tego etapu to III kwartał bieżącego roku - 2 budynki, oraz II kwartał 2022 roku – budynek 3 i 4. Ceny rozpoczynają się od 6400 zł brutto za mkw. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych